The Events Calendar 3.5 - en to et_EE translation catalogue (596 entries)

en: Tribe Event Add-Ons
et_EE: Tribe Event Add-Onsid

en: Version
et_EE: Versioon

en: Last Update
et_EE: Viimane uuendus

en: Hide From Event Listings
et_EE: Peida sündmuste loendis

en: Sticky in Calendar View
et_EE: Kinnita kalendri vaates

en: Auditing Information
et_EE: Info kontrollimine

en: Created by:
et_EE: Loodud:

en: Event Time &amp; Date
et_EE: Sündmuse aeg ja kuupäev

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
et_EE: Muutsid sündmuse kordamise reegelid. Selle sündmuse salvestamisel muudetakse ka kõiki tulevasi sündmusi. Kui sa ei soovi kõiki sündmusi muuta, siis palun värskenda seda lehte.

en: All Day Event:
et_EE: Kogupäeva sündmus:

en: Start Date &amp; Time:
et_EE: Alguskuupäev &amp; aeg;

en: YYYY-MM-DD
et_EE: AAAA-KK-PP

en: End Date &amp; Time:
et_EE: Lõpukuupäev &amp; aeg:

en: Event Location Details
et_EE: Sündmuse toimumiskoha info

en: Event Organizer Details
et_EE: Sündmuse korraldaja info

en: Event Website
et_EE: Sündmuse koduleht

en: Event Cost
et_EE: Sündmuse hind

en: Currency Symbol:
et_EE: Valuuta:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
et_EE: Enne hinda

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
et_EE: Pärast hinda

en: Cost:
et_EE: Hind:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
et_EE: Tasuta sündmuse puhul sisesta 0 või jäta tühjaks kui soovid hinnainfot mitte lisada

en: Phone:
et_EE: Telefon:

en: Website:
et_EE: Koduleht:

en: Email:
et_EE: E-mail:

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
et_EE: Tutvu soovitustega,  <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">e-maili kaitsmine</a>kuidas avaldatud e-mail aaddressi kaitsta spämmijate eest.

en: Attendees
et_EE: Osalejad

en: Event Summary
et_EE: Sündmuse kokkuvõte

en: Event Details
et_EE: Sündmuse detailid

en: Start Date / Time:
et_EE: Alguskuupäev/aeg:

en: End Date / Time:
et_EE: Lõpukuupäev/ aeg:

en: Ticket Sales
et_EE: Piletite müük

en: Sold %d
et_EE: Müüdud %d

en: Sold %d of %d
et_EE: %d %d-st müüdud

en: Tickets sold:
et_EE: Pileteid müüdud:

en: Checked in:
et_EE: Check in tehtud:

en: Send the attendee list by email
et_EE: Saada osalejate list e-mailile

en: Select a User:
et_EE: Vali kasutaja:

en: Select...
et_EE: Vali...

en: or
et_EE: või

en: Email Address:
et_EE: E-maili aadress:

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Edit in %s
et_EE: Muuda %s -s

en: View
et_EE: Vaata

en: See who purchased tickets to this event
et_EE: Vaata, kes ostsid piletid sellele sündmusele

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
et_EE: See sündmus loodi kasutades Community Eventsi. Oled kindel, et soovid müüa pileteid sellele?

en: Upload image for the ticket header
et_EE: Lae pilt pileti päiseks

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
et_EE: Pildi maksimum suurus emailis on 580px lai, kõrgus on vabalt valitav, suurus skaleeritakse mobiili jaoks sobivaks. Kui soovid "retina" tuge, kasuta pilti laiusega 1160px

en: Select an Image
et_EE: Vali pilt

en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Add new ticket
et_EE: Lisa uus pilet

en: Edit ticket
et_EE: Muuda piletit

en: Sell using:
et_EE: Müü kasutades:

en: Ticket Name:
et_EE: Pileti nimi:

en: Ticket Description:
et_EE: Pileti kirjeldus:

en: Price:
et_EE: Hind:

en: (0 or empty for free tickets)
et_EE: (0 või tühi tasuta piletite jaoks)

en: Start sale:
et_EE: Alguskuupäev

en: End sale:
et_EE: Lõpukuupäev

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
et_EE: Millal toimub piletimüük? Kui sa ei määra algus ja lõpupäeva, on piletid saadaval käesolevast hetkest kuni sündmuse lõpuni.

en: Save this ticket
et_EE: Salvesta pilet

en: Default Events Template
et_EE: Vaikimisi sündmuse mall

en: Default Page Template
et_EE: Vaikimisi lehe mall

en: Display Settings
et_EE: Kuva seadeid

en: <p>The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications. Want to create a new view? Grab a copy of the <a href="%s">Sample Agenda View plugin from Github</a></p>
et_EE: <p>Järgmised seaded määravad, kuidas kuvada kalendrit. Kui kujundus ei tundu sobiv, proovi kolme erinevat stiili vahetada või vali lehemall oma teemast.</p><p> Mõnikord ei ole out-of-the-box mall 100&#37; perfektne.  Tutvu meie <a href="%s">teema giidiga</a> juhiste saamiseks. Soovid teha täiesti uue kujunduse? Lae näidis <a href="%s">näidis ja Githubi plugin</a></p>

en: Basic Template Settings
et_EE: Peamised malli seaded

en: Default stylesheet used for events templates
et_EE: Vaikimisi stiil sündmuste mallideks

en: Skeleton Styles
et_EE: Skeleton stiil

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
et_EE: Sisaldab ainult css, et teha kujundusi nagu näiteks kalendri ja nädala vaade.

en: Full Styles
et_EE: Kogu stiil

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
et_EE: Rohkem stiili, võtab stiilielemente sinu teemast

en: Tribe Events Styles
et_EE: Tribe Events stiilid

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
et_EE: Täielikult disainitud teema sinu sündmuste jaoks

en: Events template
et_EE: Sündmuste mall

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
et_EE: Vali lehe mall, kuidas kuvada sinu kalendrit ja sündmuste sisu.

en: Enable event views
et_EE: Võimalda sündmuste vaade

en: You must select at least one view.
et_EE: Pead valima vähemalt ühe vaate.

en: Default view
et_EE: Vaikimisi vaade

en: Disable the Event Search Bar
et_EE: Keela sündmuste otsing

en: Check this to use the classic header.
et_EE: Vali see, et kasutada klassikalist päist.

en: Month view events per day
et_EE: Kuuvaade päevade kaupa

en: Allow more than the default 3 events per day in month view.
et_EE: Luba kuuvaates kuvada rohkem kui 3 sündmust päevas .

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
et_EE: <p>Järgnevad väljadele saab sisestada ainult () php kuupäevaformaati. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Vaata, kuidas luua omale kuupäeva formaat </a>.</p>

en: Date with year
et_EE: Kuupäev koos aastaga

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a past or future year, also used for dates in view headers.
et_EE: Sisesta formaat, mida kuvatakse koos aastaga. Kasutatakse eelmistel või tulevastel aastatel toimunud (või toimuvate) sündmuste puhul.

en: Date without year
et_EE: Kuupäev ilma aastata

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
et_EE: Sisesta formaat, mida kuvatakse ilma aastata. Kasutatakse käesoleva aasta sündmuse puhul.

en: Month and year format
et_EE: Kuu ja aasta formaat

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
et_EE: Sisesta formaat, kus kuvatakse ainult kuu ja aasta. Kasutatakse kuu vaates.

en: Date time separator
et_EE: Kuupäeva aja eraldaja

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
et_EE: Sisesta eraldustähis, mida kuvatakse kuupäeva ja aja vahel, juhul kui mõlemaid kuvatakse

en: Time range separator
et_EE: Aja eraldaja

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
et_EE: Sisesta eraldustähis, mida kasutatakse algus-ja lõpuaja vahel.

en: Datepicker Date Format
et_EE: Kuupäeva valiku formaat

en: Select the date format to use in datepickers
et_EE: Vali kuupäeva formaat, mida kasutada kuupäevavalikus

en: Advanced Template Settings
et_EE: Täielikud malli seaded

en: Add HTML before event content
et_EE: Lisa HTML enne sündmuse infot

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
et_EE: Kui valdad HTMLi, saad lisada koodi enne sündmuse malli. Osade teemade puhul on see parema kujunduse saamiseks vajalik.

en: Add HTML after event content
et_EE: Lisa HTML peale sündmuse sisu

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
et_EE: Kui valdad HTMLi, saad lisada koodi pärast sündmuse malli. Osade teemade puhul on see parema kujunduse saamiseks vajalik.

en: Finding & extending your calendar.
et_EE: Leia & laienda oma kalender

en: Finding your calendar.
et_EE: Leia kalender

en: Where's my calendar?
et_EE: Kust leian oma kalendri?

en: Right here
et_EE: Siit

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
et_EE: Otsid lisafunktsionaalsusi s.h. korduvaid sündmusi, kohandatud meta, kommuuniti sündmused, piletimüük jms?

en: Check out the available add-ons
et_EE: Vaata, millised Add-Ons-id on saadaval

en: We hope our plugin is helping you out.
et_EE: Loodame, et meie plugin aitab sind.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et_EE: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: See an example of the link
et_EE: Vaata lingi näidist

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et_EE: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: Show The Events Calendar link
et_EE: Kuva sündmuste kalendri linki

en: General Settings
et_EE: Peamised seaded

en: Number of events to show per page
et_EE: Sündmuste arv, mida kuvada lehel

en: Use Javascript to control date filtering
et_EE: Kasuta Javascripti kuupäevade filtreerimiseks

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
et_EE: See valik on deaktiivne kui kuvamisseadetes on vlaitud  "Disable the Event Search Bar"

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
et_EE: Luba live ajax kuupäeva valimisel.

en: Show comments
et_EE: Kuva kommentaarid

en: Enable comments on event pages.
et_EE: Luba kommenteerimist sündmuse lehel.

en: Include events in main blog loop
et_EE: Lisa sündmused põhiblogi loop`i

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
et_EE: Kuva sündmused koos lehe teiste postitustega. Kui see valik on aktiivne, kuvatakse sündmused ka vaikimisi sündmuste lehel

en: Events URL slug
et_EE: Sündmuste URL slug

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
et_EE: Sa ei saa slugi muuta sündmuste lehel kui  pretty permalinks pole lubatud. Praegune sündmuste URL on  <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.

en: The slug used for building the events URL.
et_EE: Slug mida kasutatakse sündmuste URLi loomisel.

en: Your current events URL is: %s
et_EE: Praegune sündmuse URL on: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
et_EE: Siin on iCal feedi URL sinu sündmustele:

en: Single event URL slug
et_EE: Üksiku sündmuse URL slug

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
et_EE: Ideaalis peaks ülemine olema mitmuses ja see ainsuses. <br />Your single event URL is: %s

en: End of day cutoff
et_EE: Päeva lõpp

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
et_EE: Sündmus kestab üle südaöö? Vali aeg pärast sündmuse lõpuaega, et vältida selle kuvamist järgmise päeva all.

en: Default currency symbol
et_EE: Vaikisi valuuta

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
et_EE: Määra vaikimisi valuuta sümbol, mida kuvada hinna juures. See kehtib ainult tulevastele sündmustele, muutused ei kehti möödunud sündmustele.

en: Currency symbol follows value
et_EE: Valuuta sümbol on pärast hinda

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
et_EE: Tavaliselt on sümbol hinan ees, aktiveerides selle, kuvatakse sümbolit hinna järel.

en: Map Settings
et_EE: Kaardi seaded

en: Enable Google Maps
et_EE: Luba Google Map

en: Check to enable maps for events and venues.
et_EE: Aktiveeri, et lubada kaardid sündmuste toimumiskohtadele.

en: Google Maps default zoom level
et_EE: Google Mapsi vaikimisi zoomi suurus

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
et_EE: 0 = zoom väljas; 21 = zoom sees.

en: Miscellaneous Settings
et_EE: Mitmesugused seaded

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
et_EE: Topelt toimumiskohad ja korraldajad

en: Merge Duplicates
et_EE: Liida dublikaadid

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
et_EE: Kui uuendad Events Calendari pre-3.0 versioonile, võid leida mõned toimumiskohtade ja korraldajate dublikaadid, klikkides sellel valikul, ühendad identsed toimumiskohad ja korraldajad

[ctx: not available]
en: n/a
et_EE: pole saadaval

en: You need to upgrade!
et_EE: Pead uuendama!

en: You are up to date!
et_EE: Plugin uuendatud!

en: If you're looking for help with The Events Calendar, you've come to the right place. We are committed to helping make your calendar kick ass...and hope the resources provided below will help get you there.
et_EE: Kui otsid abi The Events Calendar´i osas, oled õiges kohas. Aitame sul hea meelega kalendri käima saada, loodetavasti leiad siit abi, mida otsid!

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
et_EE: Kui kasutad esimest korda The Events Calendar Prod, oled juba lähedal oma esimese sündmuse loomisele. Siin on mõned näpunäited, mis esmakordsele kasutajale võiksid kasulikud olla:

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
et_EE: %sOur New User Primer%s  on loodud just sulle. Videod ja juhendid aitavad sind kiiresti asjaga tutvuda

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
et_EE: %sInstallation/Setup FAQs%s abikeskuse lehel annab ülevaate, mida pluginaga saab või ei saa teha.  KKK aitab leida vastused kõigile põhilistele küsimustele, mis uuel kasutajal tavaliselt tekivad.

en: Are you developer looking to build your own frontend view? We created an example plugin that demonstrates how to register a new view. You can %sdownload the plugin at GitHub%s to get started.
et_EE: Oled arendaja, kes soovib teha oma front-end lahenduse? Tegime näidisplugina, et demonstreerida, kuidas uut vaadet registreerida. Saad allalaadida %s plugina GitHub%s

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
et_EE: Kui oled julge pealehakkamisega, saad alustada kohe kui suundud Sündmuste menüüsse ja lisad oma esimese uue sündmuse

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
et_EE: Muutsime oma abikeskuse lehte, et paremini aidata kasutajaid. Mine meie lehele %sSupport Page%s ja leiad rohkelt vajalikku infot, ka:

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
et_EE: %s mallide sildid, funktsioonid ja filtrid %s  The Events Calendar`ile &amp; Events Calendar PRO-le

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
et_EE: %s KKK%s vastavad kõige lihtsamatele  aga ka keerulisematele teemadega seotud küsimustele

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
et_EE: %sJuhend%s on kirjutatud meie tiimi  ja kommuuniti kasutajate poolt, need puudutavad päringuid kolmandate osapoolte teemade ja pluginate kohta.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
et_EE: %sAdd-on dokumentatsioon%s kõigile Modern Tribe'i ametlikele lisadele The Events Calendar (kaasaarvatud WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, jne)

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
et_EE: Meil on ka %sModern Tribe UserVoice%s leht, mida me aktiivselt jälgime kasutajatelt uute ideede saamiseks. Kui oled pluginaga veidi mänginud ja katsetanud ja selgub, et mingi funktsionaalsus, mis sinu meelest peaks olema, on puudu, siis anna meile teada. Hääleta juba olemasoleva ettepaneku poolt funktsionaalsuse osas või lisa enda oma ja aita toode muuta veelgi paremaks.

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
et_EE: Kirjalik dokumentatsioon viib sind ainult nii kaugele..vahel vajad abi päris inimeselt. Siin tuleb appi meie %ssupport forums%s.

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
et_EE: Tasuta The Events Calendari kasutajad peaksid postitama oma pluginat puudutavad küsimused %sWordPress.org support forum%s. Aitame bugide puhul hea meelega aga palume lugeda ka enne postitamist %ssupport expectations sticky thread%s.

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
et_EE: Wordpress.org foorumites käime kord nädalas bugide jms. infot vaatamas. Kui raporteerid bugist, mida oleme võimelised kordama, lisame paranduse järgmises versioonis. Paraku me ei paku seal abi integreerimise küsimustes.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
et_EE: Kui kasutad The Events Calender`it ja soovid rohkem tuge, %spurchase palun PRO litsents%s. PRO foorumites anname tuge igapäevaselt ja küsimused saavad vastused hiljemalt 24 tunni jooksul.

en: If you find that you aren't getting the level of service you've come to expect from Modern Tribe, shoot us an email at %s or tweet %s and tell us why. We'll do what we can to make it right.
et_EE: Kui sulle tundub, et sa ei saa sellist teenust nagu ootasid Modern tribelt, saada meile e-mail %s or tweet %s ja anna teada. Anname endast parime, et su ootustele vastata.

en: More...
et_EE: Rohkem..

en: Getting Started
et_EE: Alustamiseks

en: Support Resources To Help You Kick Ass
et_EE: Tugi, mis aitab sul alustada

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
et_EE: Foorumid: Sest igaüks vajab sõpra

en: Not getting help?
et_EE: Ei leidnud abi?

en: Latest Version:
et_EE: Viimane verrsioon:

en: Author:
et_EE: Autor:

en: Requires:
et_EE: Nõuab:

en: Wordpress.org Plugin Page
et_EE: Wordpress.org Pluginate leht

en: Average Rating
et_EE: Keskmine hinnang

en: Based on %d rating | Based on %d ratings
et_EE[0]: Põhineb %d hinnangul
et_EE[1]: Põhineb %d hinnangutel

en: Give us 5 stars!
et_EE: Anna meile 5-täni!

en: Premium Add-Ons
et_EE: Preemium Add-onsid

en: (Coming Soon!)
et_EE: (Peagi tulekul!)

en: News and Tutorials
et_EE: Uudised ja juhendid

en: Network Settings
et_EE: Võrgu seaded

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
et_EE: Siin saab kõiki Modern Tribe The Event Calendar seadeid muuta.

en: Hide the following settings tabs on every site:
et_EE: Peida järgmised seadete nupud igal lehel:

en: Address:
et_EE: Aadress:

en: City:
et_EE: Linn:

en: Country:
et_EE: Riik:

en: State or Province:
et_EE: Piirkond või provints:

en: Select a State:
et_EE: Vali piirkond:

en: Postal Code:
et_EE: Postiindeks:

en: Show Google Map:
et_EE: Kuva Google Map:

en: Show Google Maps Link:
et_EE: Kuva Google Map´i linki:

en: Title:
et_EE: Pealkiri:

en: Show:
et_EE: Kuva:

en: Show widget only if there are upcoming events:
et_EE: Kuva widgetit ainult kui teil on tulevaid sündmusi:

en: Column Mapping: %s
et_EE: Veeru kaardistamine: %s

en: Please choose the fields that best match the columns in your CSV file.
et_EE: Palun vali väljad, mis kõige paremini sobivad veergudega sinu CSV failis

en: Column Headings
et_EE: Veeru pealkirjad

en: Event Fields
et_EE: Sündmuste väljad

en: Perform Import
et_EE: Soorita import

en: Events Import (CSV)
et_EE: Sündmuste import (CSV)

en: Import Instructions
et_EE: Impordi juhendid

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
et_EE: Kui su sündmustel on korraldajad või toimumiskohad, palun impordi need esimesena.

en: To import organizers or venues:
et_EE: Korraldaja või toimumiskoha importimiseks:

en: Select the appropriate import type.
et_EE: Vali sobiv importimise variant.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
et_EE: Lae üles CSV fail, kus igal real on üks väärtus. Esimene rida võiks sisaldada veergude nimesid (lisa rist kastikesse).

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
et_EE: Ühel veerul sinu CSV faiis peaks olema toimumiskoha/korraldaja nimi. Ülejäänud väljad pole kohustuslikud.

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
et_EE: Pärast faili üleslaadimist, on sul võimalus näidata, millised veerud CSV-es peaksid klappima The Event Calendar´i vastavate väljadega

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
et_EE: Peale korraldajate ja toimumiskohtade importi, impordi oma sündmused:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
et_EE: Ühel veerul CSV failis peaks olema Sündmuse pealkiri. Teine sisaldama sündmuse alguskuupäeva. Ülejäänud väljad pole kohustuslikud.

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
et_EE: Küsimused? <a href="%s">Vaata videot</a>.

en: Import Type:
et_EE: Impordi tüüp:

en: Venues
et_EE: Toimumiskohad

en: Organizers
et_EE: Korraldajad

en: Events
et_EE: Sündmused

en: CSV File:
et_EE: CSV fail:

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
et_EE: Lae üles korralikult formaaditud, UTF-8 kodeeringuga CSV fail. Sa pole kindel, kas fail on kodeeriud nagu UTF-8? Kodeeringu saad määrata salvestamisel <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>konverteeri</a>.

en: This file has column names in the first row
et_EE: Selles failis on veeru nimed esimeses reas

en: Import CSV File
et_EE: Impordi CSV fail

en: Import Result
et_EE: Impordi tulemused

en: Import complete!
et_EE: Import valmis!

en: Inserted: %d
et_EE: Lisatud: %d

en: Updated: %d
et_EE: Uuendatud: %d

en: Skipped: %d
et_EE: Vahele jäetud: %d

en: The import statistics above have the following meaning:
et_EE: Juuresoleva statistika tähendus:

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
et_EE: <ol><li><strong>Lisatud:</strong> Uus sündmus lisati edukalt.</li><li><strong>Uuendatud:</strong> Leiti sündmus sama nime ja alguse või lõpukuupäevaga. Olemasolev sündmus uuendati uue infoga failist. </li><li><strong>Vahele jäetud:</strong> CSV failis leiti rida, mida ei saanud importida. Palun vaata allolevaid probleemidega ridu</li></ol>

en: Skipped row numbers: %s
et_EE: Vahele jäetud rea numbrid %s

en: Import: CSV
et_EE: Impordi CSV

en: The file went away. Please try again.
et_EE: Fail läks kaduma, palun proovi uuesti.

en: We were unable to process your request. Please try again.
et_EE: Teie taotlust ei õnnestunud käsitleda. Palun proovi uuesti

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
et_EE: <p>Järgmised väljad tuleb importida:</p>

en: Do Not Import
et_EE: Ära impordi

en: Event Name
et_EE: Sündmuse nimi

en: Event Description
et_EE: Sündmuse kirjeldus

en: Event Start Date
et_EE: Sündmuse alguskuupäev

en: Event Start Time
et_EE: Sündmuse algusaeg

en: Event End Date
et_EE: Sündmuse lõpuaeg

en: Event End Time
et_EE: Sündmuse lõpuaeg

en: All Day Event
et_EE: Kogupäeva sündmus

en: Event Venue Name
et_EE: Sündmuse toimumiskoht

en: Event Organizer Name
et_EE: Sündmuse korraldaja nimi

en: Event Show Map Link
et_EE: Kuva sündmusel kaardilinki

en: Event Show Map
et_EE: Kuva sündmust kaardil

en: Event Phone
et_EE: Sündmuse telefon

en: Event Category
et_EE: Sündmuse kategooria

en: Venue Name
et_EE: Toimumiskoha nimi

en: Venue Country
et_EE: Toimumiskoha riik

en: Venue Address
et_EE: Toimumiskoha aadress

en: Venue Addres 2
et_EE: Toimumiskoha aadress 2

en: Venue City
et_EE: Toimumiskoha linn

en: Venue State/Province
et_EE: Toimumiskoha piirkond/provints

en: Venue Zip
et_EE: Sündmuse postiindeks

en: Venue Phone
et_EE: Toimumiskoha telefon

en: Organizer Name
et_EE: Korraldaja nimi

en: Organizer Email
et_EE: Korraldaja e-mail

en: Organizer Website
et_EE: Korraldaja koduleht

en: Organizer Phone
et_EE: Korraldaja telefon

en: No importer defined for %s
et_EE: Impoprtijat pole määratud %s

en: Missing required fields in row %d.
et_EE: Reas %d puudu nõutud andmed

en: Failed to import record in row %d.
et_EE: Rea %d importimine ebaõnnestus.

en: %s (post ID %d) updated.
et_EE: %s (post ID %d) uuendatud.

en: %s (post ID %d) created.
et_EE: %s (post ID %d) loodud.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
et_EE: Fail pole leitav. Ei saa salvestada %s.

en: Could not save %s.
et_EE: Ei saa salvestada %s.

en: License Key
et_EE: Litsentsi kood

en: A valid license key is required for support and updates.
et_EE: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: Replace empty fields
et_EE: Asenda tühjad väljad

en: A valid license key is required for support and updates
et_EE: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: License key(s) updated.
et_EE: Litsents(id) uuendatud

en: Sorry, key validation server is not available.
et_EE: Vabandame, koodi valideerimise server pole saadaval

en: Sorry, this key is expired.
et_EE: Vabandame, see kood on aegunud.

en: Sorry, this key is out of installs.
et_EE: Vabandame, see kood ei sobi enam installeerimiseks.

en: Why am I seeing this message?
et_EE: Miks ma näen seda sõnumit?

en: Sorry, this key is not valid.
et_EE: Vabandame, see kood ei kehti.

en: Valid Key! Expires on %s
et_EE: Kehtiv kood! Aegub %s

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact <a href="%s">support.</a>
et_EE: Hmm.. midagi on valesti validaatoriga, palun kontakteeru <a href="%s">abikeskusega</a>

en: Ongoing
et_EE: Jätkub..

en: No matching events listed under %s scheduled for <strong>%s</strong>. Please try another day.
et_EE: <strong>%s</strong> ajaks %s sündmusi ei leitud. Proovi mõnda muud päeva.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
et_EE: Otsing ei andnud tulemusi <strong>"%s"</strong> kuus. Otsi järgmist kuud

en: There were no results found.
et_EE: Otsing ei andnud tulemusi.

en: This event has passed.
et_EE: See sündmus on möödas.

en: Rate <strong>The Events Calendar</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a> to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
et_EE: Hinda <strong>The Events Calendar</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a>  <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a>´s, et saaksime seda pluginat sulle jätkuvalt tasuta pakkuda. Tänud sõbraliku Modern Tribe rahva poolt!

en: Venue
et_EE: Toimumiskoht

en: Organizer
et_EE: Korraldaja

en: month
et_EE: kuu

en: upcoming
et_EE: tulev

en: past
et_EE: möödunud

en: Initializing Tribe Events on %s
et_EE: Käivitan Tribe Events %s

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
et_EE: Sinu The Events Calendar`i versioon ei ole enam sobiv ühe add-ons´iga. Palun %suuenda kohe.%s

en: The following plugins are out of date: <b>%s</b>. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %sWant to pair an older version%s?
et_EE: Järgmised pluginad on aegunud: <b>%s</b>. Kõik add-ons-id ei toimi aegunud The Events Calendari versiooniga. %s Tahad kasutada vana versiooni?%s?

en: Licenses
et_EE: Litsentsid

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%s" target="_blank">%s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
et_EE: <p>%s ostetud litsents tagab ligipääsu abikeskusesse ja uuendustele kuni seeaegub. Sa ei pea koodi siin sisestama, et plugin töötaks aga pead sisestama selle, et saada automaatseid uuendusi.  <strong>Leia oma litsentsi kood siit <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Igal tasulisel Add-on-il on unikaalne litsentsi kood.Lihtsalt sisesta kood vastavasse välja ja oota hetk kuniks valideerime selle. Valideerimine õnnestus kui roheline aegumis kuupäev tekib sõnumi juurde "valid" message.</p> <p>Punane sõnum tähendab, et kood pole kehtiv, külasta <a href="%s" target="_blank">%s</a> et hallata litsentsi / uuendada litsentsi.</p><p>Uuendust ei näe aga peaks? Mine Wordpressis: <a href="%s">Dashboard > Uuendused</a> ja kliki "Check Again".</p>

en: General
et_EE: Üldine

en: Display
et_EE: Kuva

en: Help
et_EE: Abi

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
et_EE: Vabandame, The Event Calendar nõuab Wordpressi versiooni %s või hilisemat. Palun uuenda oma Wordpressi versiooni

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
et_EE: Vabandame, The Event Calendar nõuab PHP versiooni %s või hilisemat. Räägi oma veebimajutusega, et minna üle PHP uuemale versioonile.

en: Upcoming Events
et_EE: Tulevased sündmused

en: Past Events
et_EE: Möödunud sündmused

en: Events for %s
et_EE: Sündmused %s

en: Events this month
et_EE: Selle kuu sündmused

en: category
et_EE: kategooria

en: tag
et_EE: silt

en: Event
et_EE: Sündmus

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Add New Event
et_EE: Lisa uus sündmus

en: Edit Event
et_EE: Muuda sündmust

en: New Event
et_EE: Uus sündmus

en: View Event
et_EE: Vaata sündmust

en: Search Events
et_EE: Otsi sündmust

en: No events found
et_EE: Sündmust ei leitud

en: No events found in Trash
et_EE: Sündmust ei leitud prügikastist

en: New %s
et_EE: Uued %s

en: Event Categories
et_EE: Sündmuse kategooriad

en: Search Event Categories
et_EE: Otsi sündmuse kategooriaid

en: All Event Categories
et_EE: Kõik sündmuste kategooriad

en: Parent Event Category
et_EE: Peakategooria

en: Parent Event Category:
et_EE: Peakategooria:

en: Edit Event Category
et_EE: Muuda sündmuse kategooriat

en: Update Event Category
et_EE: Uuenda sündmuse kategooriat

en: Add New Event Category
et_EE: Lisa uus sündmuse kategooria

en: New Event Category Name
et_EE: Uus sündmuse kategooria nimi

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
et_EE: Sündmus uuendatud . <a href="%s">Vaata sündmust</a>

en: Custom field updated.
et_EE: Kohandatud väli on uuendatud.

en: Custom field deleted.
et_EE: Kohandatud väli on kustutatud.

en: Event updated.
et_EE: Sündmus uuendatud

en: Event restored to revision from %s
et_EE: Sündmus taastatud  %s

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
et_EE: Sündmus avalikustatud. <a href="%s">Vaata sündmust</a>

en: Event saved.
et_EE: Sündmus salvestatud.

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
et_EE: Sündmus lisatud. <a target="_blank" href="%s">Vaata sündmust</a>

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
et_EE: Sündmus planeeritud: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Vaata sündmust</a>

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
et_EE: Sündmuse mustand uuendatud <a target="_blank" href="%s">Vaata sündmust</a>

en: %s published.
et_EE: %s avalikustatud

en: %s submitted.
et_EE: %s  lisatud

en: My %s
et_EE: Minu %s

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Prev
et_EE: Eelmine

en: Today
et_EE: Täna

en: Done
et_EE: Valmis

en: Network
et_EE: Võrgustik

en: Date out of range.
et_EE: Kuupäev vale

en: Event Options
et_EE: Sündmuse valikud

en: Support
et_EE: Abi

en: View All Add-Ons
et_EE: Kuva kõik Add-ons-id

en: News from Modern Tribe
et_EE: Modern Tribe uudised

en: Additional Functionality
et_EE: Lisafunktsionaalsus

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
et_EE: Otsid lisafunktsionaalsust nagu korduvad sündmused, piletimüük, uued kujundused jms.?

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
et_EE: Vaata  <a href="%s">saadaolevad add-ons</a>.

en: View Calendar
et_EE: Vaata kalendrit

en: Add Event
et_EE: Lisa sündmus

en: Edit Events
et_EE: Muuda sündmust

en: Import
et_EE: Impordi

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Welcome to The Events Calendar! Your events calendar can be found at %s. To change the events slug, visit %sEvents -> Settings%s.
et_EE: Teretulemast The Event Calendari kasutajaks! Sinu kalender on %s. Sündmuse slugi muutmiseks mine  %sEvents -> Settings%s.

en: Calendar
et_EE: Kalender

en: Month
et_EE: Kuu

en: Search
et_EE: Otsi

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Events In
et_EE: Sündmused

en: Events From
et_EE: Sündmused alates

en: Day Of
et_EE: Päev

en: Order #
et_EE: Telli #

en: Order Status
et_EE: Tellimuse staatus

en: Purchaser name
et_EE: Ostja nimi

en: Purchaser email
et_EE: Ostja e-mail

en: Ticket type
et_EE: Pileti tüüp

en: Ticket #
et_EE: Pilet #

en: Security Code
et_EE: Turvakood

en: Undo Check in
et_EE: Võta tagasi check in

en: Print
et_EE: Prindi

en: Email
et_EE: E-mail

en: Export
et_EE: Ekspordi

en: Filter by ticket #, order # or security code
et_EE: Filtreeri pileti #, tellimuse # või turvakoodi järgi

en: Tickets
et_EE: Piletid

en: Ticket header image
et_EE: Pileti päise pilt

en: Set as ticket header
et_EE: Määra pileti päiseks

en: You need to select a user or type a valid email address
et_EE: Vali kasutaja või sisesta e-maili aadress

en: Sending...
et_EE: Saadan...

en: Columns
et_EE: Veerud

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
et_EE: Kasuta ekraani seadeid, et valida milliseid veerge soovid näha. Valik toimib allolevas tabelis, e-mailis, prindis ja CSV ekspordiks.

en: Yes
et_EE: Jah

en: attendees
et_EE: osalejad

en: Attendee List for: %s
et_EE: Osalejate list %s-le

en: Your ticket has been saved.
et_EE: Sinu pilet salvestati.

en: Your ticket has been deleted.
et_EE: Sinu pilet kustutati.

en: Start Date
et_EE: Alguskuupäev

en: End Date
et_EE: Lõpukuupäev

en: All %s
et_EE: Kõik %s

en: Event Add-Ons
et_EE: Sündmuse Add-Onsid.

en: Unnamed Venue
et_EE: Nimetu toimumiskoht

en: United States
et_EE: Ameerika Ühendriigid

en: Error
et_EE: Viga

en: Invalid field type specified
et_EE: Väär välja tüüp

en: No radio options specified
et_EE: Raadio võimalused on täpsustamata

en: No checkbox options specified
et_EE: Checkboxi võimalused on täpsustamata

en: No select options specified
et_EE: Valik on tegemata

en: %1$s %2$s iCal Feed
et_EE: %1$s %2$s iCal feed

en: Add to Google Calendar
et_EE: Lisa Google Kalender

en: Download .ics file
et_EE: Lae .ics fail

en: Listed Events
et_EE: sündmused

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
et_EE: Kasuta seda, et jagada infot Google Kalendriga, Apple iCal ja teiste sobivate äppidega

en: There are no fields setup for this tab yet.
et_EE: Selle nupu jaoks pole välju määratud veel.

en: The Events Calendar Settings
et_EE: The Events Calendar seaded

en: Events Settings
et_EE: Sündmuse seaded

en: %s Settings
et_EE: %s seaded

en: You've requested a non-existent tab.
et_EE: Taotlesid nuppu, mida pole olemas.

en:  Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: You don't have permission to do that.
et_EE: Sul pole õigust seda teha.

en: The request was sent insecurely.
et_EE: Päring ei saadetud turvaliselt

en: The request wasn't sent from this tab.
et_EE: Päring ei saadetud sellelt tab-ilt.

en: Your form had the following errors:
et_EE: Vormil olid järgmised vead:

en: None of your settings were saved. Please try again.
et_EE: Ühtegi seadet ei salvestatud. Proovi uuesti.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
et_EE[0]: Ülevalolevat seadet ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.
et_EE[1]: Ülevalolevat seadeid ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.

en: Settings saved.
et_EE: Seaded salvestatud

en: Sometimes it's hard to tell what's going wrong without knowing more about your system steup. For your convenience, we've put together a little report on what's cooking under the hood.
et_EE: Mõnikord on raske öelda, mis läks valesti, teadmata sinu süsteemi seadeid ja üksikasju. Sinu aitamiseks oleme kokku pannud väikse raporti.

en: If you suspect that the problem you're having is related to another plugin, or we're just plain having trouble reproducing your bug report, please copy and send all of this to our support team.
et_EE: Kui sa arvad, et probleem on seotud teise pluginaga või me pole suutelised esinenud probleemi taasesitama, saada palun kogu info meie abikeskusesse.

en: System Information
et_EE: Süsteemi info

en: Unknown or not set
et_EE: Tundmatu või määramata

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
et_EE:  <strong>"%s"</strong> kohta infot ei leitud.

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
et_EE: Tulemusi ei leitud  <strong>"%s"</strong> lähedal.

en: No upcoming events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
et_EE: Tulevasi sündmuseid ei ole %s. Vaata tulevasi sündmuseid selles kategoorias või vaata kogu kalendrit.

en: No previous events
et_EE: Möödunud sündmusi ei ole

en: Welcome to Events 2.0! This is a HUGE upgrade from 1.6.5. Please make sure you have backed up before proceeding any further. You can easily <a href="%s">revert to an old version</a> if you want to backup first. This upgrade includes two major steps, <a href="%s">migrating data</a> &amp; updating your templates as necessary. There have been significant changes to the template tags and functions. Check out our <a href="%s">walk-through on the upgrade</a> before proceeding and check out the FAQ &amp; Knowledge base from the <a href="%s">support page</a>. If you're new to The Events Calendar, you may want to review our <a href="%s">new user primer</a>.<br/><br/> You have events that need to be migrated.  Please visit the bottom of the <a href="%s">settings page</a> to perform the migration.
et_EE: Teretulemast Events 2.0! See on SUUR uuendus 1.6.5-st. Palun veendu, et sul on backup tehtud enne kui jätkad.  Saad lihtsasti tagasi vanale versioonile minna <a href="%s">mine tagasi vanale versioonile</a> kui soovid enne backupi teha. Uuendus sisaldab kahte peamist sammu, <a href="%s">andmete migreerimine</a> &amp; vajadusel sinu malli uuendamine. Malli funktsioonides on tehtud suured muudatused. Vaata <a href="%s">tutvu uuendustega</a> enne jätkamist vaata ka KKK &amp; infot <a href="%s">abikeskuse lehelt</a>. Kui oled The Events Calendar-is uus kasutaja, soovid äkki vaadata meie <a href="%s">uue kasutaja meelespead</a>.<br/><br/> Sul on sündmusi, mis tuleb migreerida. Palun külasta <a href="%s">seadete lehte</a> migratsiooni tegemiseks.

en: Upgrade from The Events Calendar
et_EE:  The Events Calendar uuendus

en: It appears that you have some old events calendar data that needs to be upgraded. Please be sure to back up your database before initiating the upgrade. This process can not be undone.
et_EE: Tundub, et sul on mõned vanad sündmused, mis tuleb uuendada. Palun veendu, et teed andmebaasist backupi enne kui jätkad. Seda protsessi ei saa tagasi võtta.

en: Migrate Data!
et_EE: Migreeri andmed!

en: You successfully migrated (%d) entries.
et_EE: Migreerisid edukalt (%d) sündmust.

en: Invalid or incomplete field passed
et_EE: Vale ja lõpetamata väli sisestati

en: Field ID:
et_EE: Välja ID

en: Non-existant field validation function passed
et_EE: Mitte -eksisteeriva välja funktsioon sisestati

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
et_EE: funktsiooni nimega

en: %s must contain numbers and letters only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid ja tähti

en: %s must contain numbers, letters and dots only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid, tähti ja punkte

en: %s must be a positive number.
et_EE: %s peab olema positiivne number.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
et_EE: %s peab olema kehtiv slug (numbrid, tähed, alakriipsud)

en: %s must be a valid absolute URL.
et_EE: %s peab olema kehtiv absoluutne URL

en: %s must have a value that's part of its options.
et_EE: %s peab sisaldama väärtust sellest valikust

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
et_EE: Võrdlus ebaõnnestus kuna väärtust ei edastatud väljale %s.

en: %s cannot be the same as %s.
et_EE: %s ei saa olla sama kui %s.

en: %s cannot be a duplicate
et_EE: %s ei saa olla dublikaat

en: %s must be a number or percentage.
et_EE: %s peab olema number protsentides

en: %s must be a number between 0 and 21.
et_EE: %s peab olema number 0 ja 21 vahel

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, numbreid, ülakoma ja tühikuid

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, tühikuid, ülakoma ja mõttekriipsu

en: %s must consist of 5 numbers.
et_EE: %s peab sisaldama 5 numbrit

en: %s must be a phone number.
et_EE: %s peab olema telefoninumber

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
et_EE: Riikide list peab olema formaadis üks maa reas järgneva formaadi järgi: <br>US,Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
et_EE: Vali riik:

en: Albania
et_EE: Albaania

en: Algeria
et_EE: Alžeeria

en: American Samoa
et_EE: Ameerika Samoa

en: Angola
et_EE: Angoola

en: Belarus
et_EE: Valgevene

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Bolivia
et_EE: Boliivia

en: Bosnia And Herzegowina
et_EE: Bosnia And Hertsegoviina

en: Brazil
et_EE: Brasiilia

en: Bulgaria
et_EE: Bulgaaria

en: Cambodia
et_EE: Kambodza

en: Cameroon
et_EE: Kamerun

en: Canada
et_EE: Kanada

en: Cayman Islands
et_EE: Kaymani saared

en: Central African Republic
et_EE: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et_EE: Tšaad

en: Chile
et_EE: Tšiili

en: China
et_EE: Hiina

en: Colombia
et_EE: Kolumbia

en: Congo
et_EE: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
et_EE: Kongo demokraatlik vabariik

en: Cook Islands
et_EE: Cooki saared

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
et_EE: Horvaatia

en: Cuba
et_EE: Kuuba

en: Cyprus
et_EE: Küpros

en: Czech Republic
et_EE: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et_EE: Taani

en: Dominican Republic
et_EE: Dominikaani Vabariik

en: Ecuador
et_EE: Ekuador

en: Egypt
et_EE: Egiptus

en: Estonia
et_EE: Eesti

en: Ethiopia
et_EE: Etioopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
et_EE: Falklandi saared

en: Finland
et_EE: Soome

en: France
et_EE: Pransusmaa

en: French Guiana
et_EE: Prantsuse Guiana

en: French Polynesia
et_EE: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: Germany
et_EE: Saksamaa

en: Greece
et_EE: Kreeka

en: Hungary
et_EE: Ungari

en: Iceland
et_EE: Island

en: Indonesia
et_EE: Indoneesia

en: Iran (Islamic Republic Of)
et_EE: Iraan

en: Iraq
et_EE: Iraak

en: Ireland
et_EE: Iirimaa

en: Israel
et_EE: Iisrael

en: Italy
et_EE: Itaalia

en: Jamaica
et_EE: Jamaika

en: Japan
et_EE: Jaapan

en: Jordan
et_EE: Jordaania

en: Kazakhstan
et_EE: Kasahstan

en: Kenya
et_EE: Keenia

en: Korea, Democratic People's Republic Of
et_EE: Korea

en: Korea, Republic Of
et_EE: Korea

en: Kuwait
et_EE: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et_EE: Kõrgestan

en: Lao People's Democratic Republic
et_EE: Laos

en: Latvia
et_EE: Läti

en: Lebanon
et_EE: Liibanon

en: Liberia
et_EE: Libeeria

en: Libya
et_EE: Liibüa

en: Lithuania
et_EE: Leedu

en: Macedonia
et_EE: Makedoonia

en: Madagascar
et_EE: Madagaskar

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Mauritania
et_EE: Mauritaania

en: Mauritius
et_EE: Mauriitius

en: Mexico
et_EE: Mehhiko

en: Moldova, Republic Of
et_EE: Moldova

en: Mongolia
et_EE: Mongoolia

en: Morocco
et_EE: Maroko

en: Mozambique
et_EE: Mosambiik

en: Namibia
et_EE: Namiibia

en: Nepal
et_EE: Nepaal

en: Netherlands
et_EE: Holland

en: New Caledonia
et_EE: Uus Kaledoonia

en: New Zealand
et_EE: Uus Meremaa

en: Nicaragua
et_EE: Nikaraagua

en: Nigeria
et_EE: Nigeeria

en: Norway
et_EE: Norra

en: Oman
et_EE: Omaan

en: Papua New Guinea
et_EE: Paapua Uus Guinea

en: Peru
et_EE: Peruu

en: Philippines
et_EE: Filipiinid

en: Poland
et_EE: Poola

en: Romania
et_EE: Rumeenia

en: Russian Federation
et_EE: Venemaa

en: Saudi Arabia
et_EE: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et_EE: Seishellid

en: Singapore
et_EE: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
et_EE: Slovakkia

en: Slovenia
et_EE: Sloveenia

en: Somalia
et_EE: Somaalia

en: Spain
et_EE: Hispaania

en: Sudan
et_EE: Sudaan

en: Swaziland
et_EE: Svaasimaa

en: Sweden
et_EE: Rootsi

en: Switzerland
et_EE: Šveits

en: Syrian Arab Republic
et_EE: Süüria

en: Tanzania, United Republic Of
et_EE: Tansaania

en: Thailand
et_EE: Taimaa

en: Tunisia
et_EE: Tuneesia

en: Turkey
et_EE: Türgi

en: Turkmenistan
et_EE: Turkmeenia

en: Ukraine
et_EE: Ukraina

en: United Kingdom
et_EE: Iglismaa

en: Uzbekistan
et_EE: Usbeki

en: Venezuela
et_EE: Venetsueela

en: Viet Nam
et_EE: Vietnam

en: Yemen
et_EE: Jeemen

en: Zambia
et_EE: Sambia

en: California
et_EE: Kalifornia

en: A widget that displays upcoming events.
et_EE: Widget, mis kuvab tulevasi sündmusi

en: Events List
et_EE: Sündmuste loend

en: Start:
et_EE: Algus:

en: End:
et_EE: Lõpp:

en: Date:
et_EE: Kuupäev:

en: Time:
et_EE: Aeg:

en: Click to view a Google Map
et_EE: Kliki, et näha Google Map´i

en: Details
et_EE: Detailid

en: Event Tags:
et_EE: Sündmuse sildid:

en: Origin:
et_EE: Pärit:

en: Event:
et_EE: Sündmus:

en: Yesterday
et_EE: Eile

en: Category
et_EE: Kategooria

en: Tags:
et_EE: Sildid:

en: Loading Events
et_EE: laen sündmuseid

en: Free
et_EE: Tasuta

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
et_EE: Kalendri lõid %sThe Events Calendar%s

en: Your current Events URL is %s
et_EE: Sinu praegune sündmuste URL on %s

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
et_EE: Sa <strong>ei saa</strong>kasutada sama slugi. Juuresolev peaks ideaalis olema mitmuses ja see siin ainsuses.<br />Sinu üksiku sündmuse URL on nagu see: %s

en: Find out more
et_EE: Vaata edasi

en: Events List Navigation
et_EE: Sündmuste loendis navigeerimine

en: <span>&laquo;</span> Previous Events
et_EE: <span>&laquo;</span> Möödunud sündmused

en: Next Events <span>&raquo;</span>
et_EE: Uued sündmused <span>&raquo;</span>

en: Find Events
et_EE: Leia sündmuseid

en: Event Views Navigation
et_EE: Sündmuste vaates navigeerimine

en: View As
et_EE: Vaata kui

en: Calendar Month Navigation
et_EE: Kalendrikuu vaates navigeerimine

en: Events
et_EE: Sündmused

en: Event
et_EE: Sündmus

en: &laquo; All Events
et_EE: &laquo; Kõik sündmused

en: Event Navigation
et_EE: Sündmuse navigatsioon

en: Attendee List
et_EE: Osalejate list

en: Your tickets
et_EE: Sinu piletid

en: Ticket Type
et_EE: Pileti tüüp

en: Purchaser
et_EE: Ostja

en: View All Events
et_EE: Vaata kõiki sündmusi

en: There are no upcoming events at this time.
et_EE: Tulevasi sündmuseid selleks ajaks ei ole
