The Events Calendar 3.5 - en to lv translation catalogue (745 entries)

en:  Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: %s (post ID %d) created.
lv: %s (raksta ID %d) izveidots.

en: %s (post ID %d) updated.
lv: %s (raksta ID %d) atjaunināts.

en: %s Settings
lv: %s Iestatījumi

en: %s cannot be a duplicate
lv: %s nedrīkst būt dublikāts

en: %s cannot be the same as %s.
lv: %s nedrīkst būt tāds pats kā %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
lv: %s jābūt skaitlim no 0 līdz 21

en: %s must be a number or percentage.
lv: %s jābūt skaitlim vai procentiem

en: %s must be a phone number.
lv: %s jābūt tālrunim

en: %s must be a positive number.
lv: %s jābūt pozitīvam skaitlim.

en: %s must be a valid absolute URL.
lv: %s ir jābūt derīgam un absolūtam URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lv: %s ir jābūt derīgam īsvārdam (skaitļi, burti, domuzīmes un apakšsvītras).

en: %s must consist of 5 numbers.
lv: %s jāsastāv no 5 skaitļiem.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lv: %s jāsastāv tikai no no burtiem, cipariem, domuzīmēm, apostrofiem un atstarpēm.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lv: %s jāsastāv no burtiem, atstarpēm, apostrofiem un domuzīmēm.

en: %s must contain numbers and letters only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi un burti

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi, burti un punkti

en: %s must have a value that's part of its options.
lv: %s ir jābūt vērtībai kura ir daļa no tās opcijām.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
lv: %sPapildinājumu dokumentācija%s visiem Modern Tribe oficiālajiem Notikumu Kalendāra paplašinājumiem (tai skaitā WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events u.c.)

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
lv: %sBiežāk uzdotie jautājumi%s sākot ar pašiem vienkāršākajiem uzstādīšanas jautājumiem, beidzot ar advancētām tēmu modifikācijām

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
lv: %sInstalācijas/Uzstādīšanas BUJ%s no mūsu atbalsta lapas var sniegt pārskatu tam ko spēj paveikt šis spraudnis. Šī BUJ sekcija var būt noderīga, jo tā tēmē tieši uz pamata uzstādīšanas jautājumiem kurus uzdevuši jaunie lietotāji.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
lv: %sMūsu Jaunais Lietotāju Sagatavotājs%s ir paredzēts tieši cilvēkiem tavā situācijā. Iekļaujot gan soli-pa-solim video, gan rakstiskas pamācības, kurās iekļauti ekrānšāviņi. Sagatavotājs mērķē uz to, lai tevi pārvērstu no nulles līdz speciālistam vienā acu mirklī.

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
lv: %sVeidņu tagi, funkcijas, āķi & filtri%s Notikumu Kalendāram un Notikumu Kalendāram PRO

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
lv: %sPamācība%s rakstīta gan no mūsu izstrādātāju puses, gan no lietotāju kopienas, sedzot dažādus specgadījumus, integrācijas ar trešo pušu tēmām, spraudņiem u.c.

en: &laquo; All Events
lv: &laquo; Visi Notikumi

en: &laquo; Previous Events
lv: &laquo; Iepriekšējie notikumi

en: (0 or empty for free tickets)
lv: (0 vai tukšums, ja biļetes par brīvu)

en: (Coming Soon!)
lv: (Drīzumā!)

en: + Google Map
lv: + Google Karte

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
lv: 0 = attālināts; 21 = pietuvināts.

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
lv: <ol><li><strong>Ievietots:</strong> Jauns elements ievietots veiksmīgi.</li><li><strong>Atjaunināts:</strong>Tika atrasts elements ar tādu pat nosaukumu un/vai sākuma datumu. Esošais elements tika atjaunināts ar vērtību no faila.</li><li><strong>Izlaists:</strong> CSV failā tika atrasta rinda kuru nebija iespējams importēt. Zemāk redzemas nederīgās rindas.</li></ol>

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
lv: <p>Veiksmīgai importēšanai nepieciešami sekojoši lauki:</p>

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%s" target="_blank">%s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
lv: <p>Licence kuru saņēmi, kad pabeidzi pirkumu no %s dos tev pieeju palīdzībai un atjauninājumiem līdz tā beigsies. Nav nepieciešams zemāk ievadīt atslēgu, lai spraudnis strādātu, bet lai saņemtu automātiskos atjauninājumus tā būs jāievada. <strong>Licences atslēgas meklē <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Katram apmaksātam papildinājumam ir pašam sava unikāla licences atslēga. Iekopē atslēgu tai paredzētajā laukā zemāk, un dod mirkli, lai tā tiek apstiprināta. Ja redzi zaļu derīguma termiņu, kurš parādās blakus "derīgs" ziņojumam, tad zini, ka viss kārtībā.</p> <p>Ja redzi sarkanu ziņojumu un kurš saka, ka atslēga ir nederīga, vai tai beigušies instalēšanas mēģinājumi, apmeklē <a href="%s" target="_blank">%s</a> lai pārvaldītu savas instalācijas vai atjauninātu/pagarinātu savu licenci.</p><p>Gaidi atjauninājumu, bet to neredzi? Tad WordPressā dodies uz <a href="%s">Administrācijas panelis> Atjauninājumi </a>  un noklikšķini uz  "Pārbaudīt vēlreiz ".</p>

en: <p>The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications. Want to create a new view? Grab a copy of the <a href="%s">Sample Agenda View plugin from Github</a></p>
lv: <p>Iestatījumi zemāk kontrolē tava kalendāra attēlošanos. Ja kaut kas neizskatās labi, pamēģini pārslēgties starp trīs stilu lapu opcijām, vai izvēlies lapas veidni no savas tēmas </ P>Būs situācijas, kurās dotās tēmas nebūs 100&#37; perfektas. Apskati mūsu <a href="%s"> tēmas ceļvedi </a>, lai apskatītu instrukcijas kā veikt papildus modifikācijas. Vēlies izveido jaunu skatu? Tad apskati <a href="%s">Simple Agenda View spraudni no GitHub </a></ p>

en: <span>&laquo;</span> Previous Events
lv: <span>&laquo;</span> Iepriekšējie pasākumi

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
lv: Pilnībā izstrādāta un veidota tēma tavām notikumu lapām.

en: A valid license key is required for support and updates
lv: Atjauninajumiem un atbalstam ir nepieciešama derīga licences atslēga

en: A valid license key is required for support and updates.
lv: Atjauninajumiem un atbalstam ir nepieciešama derīga licences atslēga.

en: A widget that displays upcoming events.
lv: Logrīks, kas parāda tuvojošos notikumus.

en: Add Event
lv: Pievienot Jaunu Notikumu

en: Add HTML after event content
lv: Pievieno HTML pēc notikuma satura

en: Add HTML before event content
lv: Pievieno HTML pirms notikuma satura

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Add New Event
lv: Pievienot jaunu notikumu

en: Add New Event Category
lv: Pievienot Jaunu Notikumu Kategoriju

en: Add New Organizer
lv: Pievienot Jaunu Organizatoru

en: Add New Venue
lv: Pievienot Jaunu Vietu

en: Add new ticket
lv: Pievienot jaunu biļeti

en: Additional Functionality
lv: Papildus Funkcionalitāte

en: Address:
lv: Adrese:

en: Advanced Template Settings
lv: Izvērstie Veidnes Iestatījumi

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
lv: Kad būsi importējis organizatorus un vietas, importē notikumus:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
lv: Kad fails būs ielādēts, varēsi norādīt kuras kolonnas atbilst kuriem no Notikumu kalendāra laukiem.

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: All %s
lv: Visi %s

en: All Day Event
lv: Visas Dienas Notikums

en: All Day Event:
lv: Visas dienas pasākums:

en: All Event Categories
lv: Visas Notikuma Kategorijas

en: Allow more than the default 3 events per day in month view.
lv: Mēneša skatā atļaut vairāk kā noklusētos 3 notikumus dienā.

en: American Samoa
lv: Austrumsamoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Are you developer looking to build your own frontend view? We created an example plugin that demonstrates how to register a new view. You can %sdownload the plugin at GitHub%s to get started.
lv: Vai tu esi izstrādātājs, kurš veido pats savu frontend skatu? Mēs esam izveidojuši piemēra spraudni, kurš demonstrē to, kā reģistrēt jaunu skatu. Lai sāktu, vari %slejuplādēt šo spraudni no GitHub%s

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Attendee List
lv: Apmeklētāju Saraksts

en: Attendee List for: %s
lv: Apmeklētāju Saraksts Priekš: %s

en: Attendees
lv: Apmeklētāji

en: Audit Trail:
lv: Revīzijas Ceļš:

en: Auditing Information
lv: Revīziju Informācija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Author:
lv: Autors:

en: Available Organizers
lv: Pieejamie Organizatori

en: Available Venues
lv: Pieejamās vietas

en: Average Rating
lv: Vidējais Reitings

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahamas
lv: Bahamu salas

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Basic Template Settings
lv: Pamata Veidnes iestatījumi

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bermuda
lv: Bermudu salas

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia And Herzegowina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Bovetu salas

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: British Indian Ocean Territory
lv: Indijas okeāna Britu teritorija

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Burundi
lv: Burundija

en: CSV File:
lv: CSV Fails:

en: CSV Import
lv: CSV Importēšana

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Calendar Month Navigation
lv: Kalendāra Mēnešu Navigācija

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
lv: Kalendāru darbina %sThe Events Calendar%s

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Category
lv: Kategorija

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: Check in
lv: Reģistrēties

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
lv: Apskati <a href="%s">pieejamos paplašinājumus</a>.

en: Check out the available add-ons
lv: Apskati pieejamos papildinājumus

en: Check this to use the classic header.
lv: Ieklikšķini šo, lai lietotu klasisko galveni.

en: Check to enable maps for events and venues.
lv: Ieklikšķini, lai iespējotu kartes notikumiem un vietām.

en: Checked in:
lv: Reģistrējušies:

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
lv: Izvēlies lapas veidni, lai kontrolētu kā tiek attēlots kalendārs un notikuma saturs.

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Click to view a Google Map
lv: Uzklikšķini, lai skatītu Google Karti

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Column Headings
lv: Kolonnu Virsraksti

en: Column Mapping: %s
lv: Kolonnu Kartēšana: %s

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lv: Salīdzināšanas validācija neizdevās, jo laukam %s netika padota salīdzināmā vērtība

en: Congo
lv: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Cost:
lv: Izmaksas:

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cote D'Ivoire
lv: Kotdivuāra

en: Could not save %s.
lv: Neizdevās saglabāt %s

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lv: Valstu sarakstā katrai valstij jābūt savā līnijā pēc sekojoša formāta <br>US, Unated States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
lv: Valsts:

en: Created by:
lv: Izveidoja:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lv: Horvātija

en: Cuba
lv: Kuba

en: Currency Symbol:
lv: Valūtas Simbols:

en: Currency symbol follows value
lv: Valūtas simbols ir pēc vērtības

en: Custom field deleted.
lv: Pielāgotais lauks dzēsts.

en: Custom field updated.
lv: Pielāgotais lauks atjaunināts.

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Date
lv: Datums

en: Date out of range.
lv: Datums ārpus diapazona.

en: Date:
lv: Datums:

en: Debug Bar Plugin
lv: Atkļūdošanas Joslas Spraudnis

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Default Events Template
lv: Noklusētā Notikuma Veidne

en: Default Page Template
lv: Noklusētā Lapas Veidne

en: Default currency symbol
lv: Noklusējuma valūtas simbols

en: Default stylesheet used for events templates
lv: Noklusējuma stila lapa, kura tiek lietota notikumu veidnēs

en: Default view
lv: Noklusējuma skats

en: Delete
lv: Dzēst

en: Denmark
lv: Dānija

en: Details
lv: Detaļas

en: Disable the Event Search Bar
lv: Deaktivizēt Notikumu Meklēšanas joslu

en: Display
lv: Attēlot

en: Display Settings
lv: Attēlošanas Iestatījumi

en: Djibouti
lv: Džibutī

en: Do Not Import
lv: Neimportēt

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Done
lv: Pabeigts

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
lv: Dublēt Vietas un Organizatorus

en: East Timor
lv: Austrumtimora

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Edit
lv: Labot

en: Edit Event
lv: Labot notikumu

en: Edit Event Category
lv: Labot Notikuma Kategoriju

en: Edit Events
lv: Rediģēt Notikumus

en: Edit Organizer
lv: Labot Organizatoru

en: Edit Venue
lv: Rediģēt Vietu

en: Edit in %s
lv: Rediģēt iekš %s

en: Edit ticket
lv: Labot biļeti

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Email
lv: Epasts

en: Email Address:
lv: E-pasta Adrese:

en: Email:
lv: Epasts:

en: Enable Google Maps
lv: Ieslēgt Google Kartes

en: Enable comments on event pages.
lv: Iespējo komentārus notikumu lapā.

en: Enable event views
lv: Aktivēt notikuma skatījumus

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
lv: Iespējo AJAX datuma izvēlei un frontendam (Lietotāja piekrišana nav nepieciešama).

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lv: Iespējo šo opciju, lai reģistrētu atkļūdošanas informāciju. Pēc noklusējuma, šis reģistrēs informāciju tava servera PHP kļūdu reģistrā. Ja vēlies redzēt reģistra ziņojumus savā tīmekļa pārlūkā, mēs iesakām uzstādīt %s un meklēt "Tribe" cilni atkļūdošanas izvadā.

en: End Date
lv: Beigu Datums

en: End Date &amp; Time:
lv: Beigu Datums un Laiks:

en: End Date / Time:
lv: Beigu Datums / Laiks:

en: End of day cutoff
lv: Dienas beigu nogriešana

en: End sale:
lv: Beigt pārdošanu:

en: End:
lv: Beigas:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
lv: Ievadi 0 notikumiem kuri ir bez maksas, vai atstāj tukšu, lai slēptu lauku.

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Error
lv: Kļūda

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Event
lv: Notikums

en: Event
lv: Pasākums

en: Event Add-Ons
lv: Notikuma Papildinājumi

en: Event Categories
lv: Notikuma Kategorijas

en: Event Category
lv: Notikuma Kategorija

en: Event Cost
lv: Notikuma Izmaksas

en: Event Description
lv: Notikuma Apraksts

en: Event Details
lv: Notikuma Detaļas

en: Event End Date
lv: Notikuma Beigu Datums

en: Event End Time
lv: Notikuma Beigu Laiks

en: Event Fields
lv: Notikuma Lauki

en: Event Location Details
lv: Notikuma Norises Vietas Informācija

en: Event Name
lv: Notikuma Nosaukums

en: Event Navigation
lv: Notikumu Navigācija

en: Event Options
lv: Notikuma Opcijas

en: Event Organizer Details
lv: Notikuma Organizatora Informācija

en: Event Organizer Name
lv: Notikuma Organizatora Vārds

en: Event Phone
lv: Notikuma Tālrunis

en: Event Show Map
lv: Notikums, Rādīt Karti

en: Event Show Map Link
lv: Notikums, Rādīt Kartes Saiti

en: Event Start Date
lv: Notikuma Sākuma Datums

en: Event Start Time
lv: Notikuma Sākuma Laiks

en: Event Summary
lv: Notikuma Kopsavilkums

en: Event Tags:
lv: Notikuma Birkas:

en: Event Time &amp; Date
lv: Notikuma Datums un Laiks

en: Event Venue Name
lv: Vietas Nosaukums

en: Event Views Navigation
lv: Notikumu Skata Navigācija

en: Event Website
lv: Notikuma Lapa

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
lv: Raksta melnraksts atjaunināts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt rakstu</a>

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
lv: Notikums Publicēts. <a href="%s">Skatīt Notikumu</a>

en: Event restored to revision from %s
lv: Notikums atjaunots uz versiju no %s

en: Event saved.
lv: Notikums saglabāts

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
lv: Raksts ieplānots uz: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Priekšskatīt rakstu</a>

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
lv: Raksts iesniegts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt rakstu</a>

en: Event updated.
lv: Notikums atjaunināts

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
lv: Notikums atjaunināts. <a href="%s">Skatīt notikumu</a>

en: Event:
lv: Notikums:

en: Events
lv: Notikumi

en: Events
lv: Pasākumi

en: Events From
lv: Pasākumi sākot no

en: Events Import (CSV)
lv: Notikumu Importēšana (CSV)

en: Events In
lv: Pasākumi datumā

en: Events List
lv: Notikumu Saraksts

en: Events List Navigation
lv: Notikumu Saraksta Navigācija

en: Events Settings
lv: Notikuma Iestatījumi

en: Events URL slug
lv: Notikuma URL īsvārds (slug)

en: Events for %s
lv: Notikumi: %s

en: Events template
lv: Notikumu veidne

en: Events this month
lv: Šī mēneša notikumi

en: Export
lv: Eksportēšana

en: Failed to import record in row %d.
lv: Neizdevās importēt rindas ierakstu %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Folklenda (Malvinu) salas

en: Faroe Islands
lv: Fēru salas

en: Field ID:
lv: Lauka ID:

en: Fiji
lv: Fidži

en: Filter by ticket #, order # or security code
lv: Filtrēt pēc biļetes #, secības # vai drošības koda

en: Find Events
lv: Meklēt notikumus

en: Find out more
lv: Uzzini vairāk

en: Finding & extending your calendar.
lv: Atrasrt & paplašināt kalendāru

en: Finding your calendar.
lv: Atrast manu kalendāru.

en: Finland
lv: Somija

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
lv: Forums: Jo visiem Vajadzīgi Draugi

en: France
lv: Francija

en: France, Metropolitan
lv: Francija

en: Free
lv: Par brīvu

en: French Guiana
lv: Francijas Gviāna

en: French Polynesia
lv: Francijas Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Full Styles
lv: Pilni Stili

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: General
lv: Vispārējie

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Germany
lv: Vācija

en: Getting Started
lv: Darba Uzsākšana

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Give us 5 stars!
lv: Iedod mums 5 zvaigznes!

en: Google Maps default zoom level
lv: Google Karšu noklusētais tālummaiņas līmenis

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
lv: Ir notikums, kurš norisinās pēc pusnakts? Izvēlies laiku pēc šī notikuma beigām, lai izvairītos no tā rādīšanas nākošās dienas kalendārā.

en: Heard And Mc Donald Islands
lv: Herda un Makdonalda salas

en: Help
lv: Palīdzība

en: Here is the iCal feed URL for your events:
lv: Šeit ir iCal barotnes URL tavam notikumam:

en: Hi! We are Modern Tribe and we are here to help you kick ass. Thanks so much for installing our labor of love!
lv: Čau! Mēs esam Modern Tribe un mēs esam šeit, lai tev palīdzētu izsisties. Liels paldies, ka uzinstalēji mūsu mīlestību pret darbu!

en: Hide From Event Listings
lv: Paslēpt pasākumu sarakstā

en: Hide the following settings tabs on every site:
lv: Slēpt sekojošās iestatījumu cilnes:

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact <a href="%s">support.</a>
lv: Hmmm... kaut kas nogāja greizi validatoram. Lūdzu sazinieties ar <a href="%s">atbalstu.</a>

en: Holy See (Vatican City State)
lv: Vatikānas Pilsētvalsts

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
lv: Ja šī ir tava pirmā reize lietojot Notikumu Kalendāru, tad tu esi uz pareizā ceļa, lai izveidotu savu pirmo notikumu. Šeit ir dažas pamatlietas, kuras mums šķiet noderīgas lietotājiem, kur tikko sākuši:

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lv: Ja esi pazīstams ar HTML, tad pēc notikuma veidnes vari pievienot papildus kodu. Dažām tēmām tas var būt nepieciešams, lai palīdzētu ar dizainu un izkārtojumu.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lv: Ja esi pazīstams ar HTML, tad pirms notikuma veidnes vari pievienot papildus kodu. Dažām tēmām tas var būt nepieciešams, lai palīdzētu ar dizainu un izkārtojumu.

en: If you find that you aren't getting the level of service you've come to expect from Modern Tribe, shoot us an email at %s or tweet %s and tell us why. We'll do what we can to make it right.
lv: Ja Tu jūti, ka nesaņem pienācīgu palīdzību, kā to varētu gaidīt no Modern Tribe, raksti mums e-pastu %s vai tvīto%s un pasaki kas par lietu. Mēs darīsim visu kas ir mūsu spēkos, lai to vērstu par labu.

en: If you suspect that the problem you're having is related to another plugin, or we're just plain having trouble reproducing your bug report, please copy and send all of this to our support team.
lv: Ja domājat, ka problēmu varētu radīt kāds cits spraudnis, vai arī jums vienkārši ir grūti atkārtot problēmu, nokopējiet šo ziņojumu un nosūtiet to mūsu atbalsta komandai.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
lv: Ja tu lieto Notikumu Kalendāru un vēlies papildus palīdzību, lūdzu %siegādājies PRO versijas licenci%s. Mēs PRO versijas forumus pārbaudām ik dienas un spējam nodrošināt dziļāku pielāgošanas/integrācijas palīdzību maksājošiem klientiem nekā tas iespējams WordPress.org forumā.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
lv: Lūdzu importē vietas un organizatorus pirms notikumiem.

en: Import CSV File
lv: Importēt CSV Failu

en: Import Instructions
lv: Importēšanas instrukcijas

en: Import Result
lv: Importēt Rezultātu

en: Import Type:
lv: Importēšanas Tips:

en: Import complete!
lv: Importēšana ir pabeigta!

en: Include events in main blog loop
lv: Ietvert pasākumus galvenajā blog cilpu

en: India
lv: Indija

en: Indiana
lv: Amerika/Indiāna/Indianapolisa

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Initializing Tribe Events on %s
lv: Tribe Notikumu inicializācija iekš %s

en: Inserted: %d
lv: Ievietots: %d

en: Install has 1 or more legacy event!
lv: Instalācija satur vismaz vienu mantotu notikumu!

en: Invalid field type specified
lv: Norādīts nepareizs lauka tips

en: Invalid or incomplete field passed
lv: Tika padots nepilnīgs vai nederīgs lauks

en: Iran (Islamic Republic Of)
lv: Irāna

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Israel
lv: Izraēla

en: It appears that you have some old events calendar data that needs to be upgraded. Please be sure to back up your database before initiating the upgrade. This process can not be undone.
lv: Šķiet, ka tev ir veca notikumu kalendāra dati, kurus nepieciešams atjaunināt. Pirms sāc atjaunināšanu, izveido datu bāzes rezerves kopiju. Šis proces būs neatgriezenisks.

en: Italy
lv: Itālija

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Jordan
lv: Jordāna

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic Of
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Korea, Republic Of
lv: Ziemeļkoreja

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Lao People's Democratic Republic
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Last Update
lv: Pēdējais atjauninājums

en: Latest Version:
lv: Jaunākā Versija:

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Libya
lv: Lībija

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: License key(s) updated.
lv: Licences atslēga(s) atjauninātas.

en: Licenses
lv: Licences

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: List
lv: Sarakstu

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Loading Events
lv: Notikumu Ielādēšana

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lv: Meklē papildus funkcionalitāti, piemēram, atkārtojošos notikumus, papildus funkcijas, sabiedriskus pasākumus, biļešu pārdošanu un citus?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
lv: Meklē papildus funkcionalitāti, tai skaitā atkārtojošos notikumus, biļešu pārdošanu, publiskus pasākumus, jaunus skatus un vairāk?

en: Louisiana
lv: Luizināna

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Macau
lv: Makao

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Map Settings
lv: Kartes Iestatījumi

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Merge Duplicates
lv: Savienot Dublikātus

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia, Federated States Of
lv: Mikronēzijas Federatīvās Valstis

en: Migrate Data!
lv: Migrēt Datus!

en: Miscellaneous Settings
lv: Dažādi Iestatījumi

en: Missing required fields in row %d.
lv: Rindā trūkst nepieciešamo lauku %d.

en: Moldova, Republic Of
lv: Moldova

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Month
lv: Kalendāru

en: Month view events per day
lv: Mēneša skats, notikumi pa dienām

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
lv: Sarežģītāka stilošana cenšas paņemt stilu no tavas tēmas.

en: More...
lv: Vairāk...

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: My Organizers
lv: Mani Organizatori

en: My Venues
lv: Manas Vietas

en: Myanmar
lv: Birmiešu

en: Namibia
lv: Namībija

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļas

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Settings
lv: Tīkla Iestatījumi

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New Event
lv: Jauns notikums

en: New Event Category Name
lv: Jauns Notikuma Kategorijas Nosaukums

en: New Organizer
lv: Jauns Organizators

en: New Venue
lv: Jauna Vieta

en: New York
lv: Amerika/Ņujorka

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: News and Tutorials
lv: Ziņas un Pamācības

en: News from Modern Tribe
lv: Jaunumi no Modern Tribe

en: Next
lv: Nākamais

en: Next Events &raquo;
lv: Nākamie notikumi &raquo;

en: Next Events <span>&raquo;</span>
lv: Nākamie pasākumi <span>&raquo;</span>

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: No checkbox options specified
lv: Nav norādītas izvēles rūtiņu opcijas

en: No description has been entered for this event.
lv: Šim notikumam nav pievienots apraksts.

en: No events found
lv: Notikumi netika atrasti

en: No events found in Trash
lv: Atkritnē notikumi netika atrasti

en: No importer defined for %s
lv: Nav definēts importētājs priekš %s

en: No matching events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
lv: Nav atbilstošu notikumu zem %s.Skaties šīs kategorijas gaidāmos notikumus, vai skaties pilnu kalendāru.

en: No organizer found
lv: Organizatori nav atrasti

en: No organizers found in Trash
lv: Atkritnē nav atrasti organizatori

en: No previous events
lv: Nav iepriekšēju notikumu

en: No radio options specified
lv: Nav norādītas radio pogu opcijas

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
lv: Netika atrasti rezultāti pasākumiem, kuri ir tuvu <strong>"%s"</strong>.

en: No saved organizer exists.
lv: Organizators neeksistē

en: No saved venue exists.
lv: Nav saglabātu vietu.

en: No select options specified
lv: Nav norādītas atlasīšanas opcijas

en: No upcoming events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
lv: Neviena gaidāma notikuma zem %s. Skaties šīs kategorijas gaidāmos notikumus, vai skaties pilnu kalendāru.

en: No venue found
lv: Norises vietas netika atrastas

en: No venues found in Trash
lv: Vietas atkritnē nav atrastas

en: Non-existant field validation function passed
lv: Tika padota neeksistējoša lauka validācijas funkcija

en: None of your settings were saved. Please try again.
lv: Iestatījumi netika saglabāti. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Not getting help?
lv: Nesaņem palīdzību?

en: Number of events to show per page
lv: Skaits cik notikumu rādīt katrā lapā

en: Oman
lv: Omāna

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
lv: Vienai no kolonnam CSV failāvajadzētu saturēt notikuma virsrakstu. Citai sākuma datumu. Pārējie lauki nav obligāti.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
lv: Vienai kolonnai tavā CSV failāir jāsatur Organizatoru/Vietu nosaukumi. Pārējās nav obligātas.

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
lv: Ietverts tikai tik daudz css, lai sasniegtu sarežģītus izkārtojumus, piemēram, kalendāru un nedēļas skatu.

en: Order #
lv: Secība #

en: Order Status
lv: Pasūtījuma Statuss

en: Organizer
lv: Organizators

en: Organizer Email
lv: Organizatora Epasts

en: Organizer Information
lv: Organizētāja Informācija

en: Organizer Name
lv: Organizatora Vārds

en: Organizer Name:
lv: Organizatora Vārds:

en: Organizer Phone
lv: Organizatora Tālrunis

en: Organizer Website
lv: Organizatora Lapa

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
lv: Organizatora melnraksts atjaunināts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt organizatoru</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
lv: Organizators publicēts. <a href="%s">Skatīt organizatoru</a>

en: Organizer restored to revision from %s
lv: Organizators atjaunots no versijas %s

en: Organizer saved.
lv: Organizators saglabāts.

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
lv: Organizators ieplānots uz: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Priekšskatīt organizatoru</a>

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
lv: Organizators iesniegts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt organizatoru</a>

en: Organizer updated.
lv: Organizators atjaunināts.

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
lv: Organizators atjaunināts. <a href="%s">Skatīt organizatoru</a>

en: Organizers
lv: Organizatori

en: Origin:
lv: Pirmavots:

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
lv: Ja jūti piedzīvojumu kāri, vari sākt dodoties uz Notikumu izvēlni un izveidot savu pirmo notikumu.

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Parent Event Category
lv: Notikuma Virskategorija

en: Parent Event Category:
lv: Notikuma Virskategorija:

en: Past Events
lv: Iepriekšējie notikumi

en: Perform Import
lv: Importēt

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Phone:
lv: Telefona Nr:

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Please choose the fields that best match the columns in your CSV file.
lv: Lūdzu izvēlies laukus, kuri vislabāk atbilst kolonnām tavā CSV failā.

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Postal Code:
lv: Pasta indekss:

en: Premium Add-Ons
lv: Premium Papildinājumi

en: Prev
lv: Iepriekšējais

en: Price:
lv: Cena:

en: Print
lv: Drukāt

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Purchaser
lv: Pircējs

en: Purchaser email
lv: Pircēja e-pasts

en: Purchaser name
lv: Pircēja vārds

en: Qatar
lv: Katara

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
lv: Jautājums? <a href="%s">Apskati video</a>.

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
lv: Relīzes piezīmes, kuras izgaismo bildi par spraudņa dzīves ciklu un to, kad jaunākās iespējas/kļūdu labojumi ieviesti.

en: Remove
lv: Noņemt

en: Replace empty fields
lv: Aizvietojiet tukšos laukus

en: Requires:
lv: Nepieciešams:

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Right here
lv: Tieši te

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: Saint Kitts And Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Vincent And The Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: Samoa
lv: Rietumsamoa

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Sao Tome And Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Save this ticket
lv: Saglabāt šo biļeti

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Event Categories
lv: Meklēt Notikuma Kategorijas

en: Search Events
lv: Meklēt Notikumus

en: Search Organizers
lv: Meklēt Organizatorus

en: Search Venues
lv: Meklēt Vietas

en: Security Code
lv: Drošības Kods

en: See an example of the link
lv: Skatīt saites piemēru

en: See who purchased tickets to this event
lv: Apskatīt kurš iegādājies biļetes uz šo pasākumu

en: Select a Country:
lv: Izvēlies Valsti:

en: Select a State:
lv: Izvēlies Statusu:

en: Select a User:
lv: Izvēlēties Lietotāju:

en: Select an Image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Select the appropriate import type.
lv: Izvēlieties piemērotu importēšanas tipu.

en: Select...
lv: Izvēlies...

en: Sell using:
lv: Pārdot lietojot:

en: Send the attendee list by email
lv: Nosūtīt apmeklētāju sarakstu pa e-pastu

en: Sending...
lv: Sūta...

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Serbia
lv: Serbija

en: Set as ticket header
lv: Iestatīt kā biļetes galveni

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lv: Izvēlies noklusējuma valūtas simbolu notikuma cenai. Atceries, ka šis ietekmē tikai nākotnes notikumus un izmaiņas nav ar atpakaļejošu spēku.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Show Google Map:
lv: Rādīt Google Karti:

en: Show Google Maps Link:
lv: Rādīt Google Kartes saiti:

en: Show The Events Calendar link
lv: Parādīt Notikumu Kalendāra saiti

en: Show comments
lv: Rādīt komentārus

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
lv: Rādīt notikumus kopā ar citiem lapas rakstiem. Kad šis iestatījums ir ieklikšķināts, notikumi turpinās rādīties noklusējuma notikumu lapā.

en: Show widget only if there are upcoming events:
lv: Rādīt logrīku tikai tad, ja ir tuvojošies pasākumi:

en: Show:
lv: Rādīt:

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Single event URL slug
lv: Viena notikuma URL īsvārds (slug)

en: Skeleton Styles
lv: Skeleta Stili

en: Skipped row numbers: %s
lv: Izlaisto rindu numuri: %s

en: Skipped: %d
lv: Izlaists: %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Sold %d
lv: Pārdots %d

en: Sold %d of %d
lv: Pārdots %d no %d

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: Sometimes it's hard to tell what's going wrong without knowing more about your system steup. For your convenience, we've put together a little report on what's cooking under the hood.
lv: Reizēm ir grūti saprast, kas radīja problēmu, nezinot vairāk par jūšu sistēmas uzbūvi. Jūsu ērtībai, esam sagatavojuši nelielu ziņojumu, lai labāk saprastu, kas lācītim vēderā.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
lv: Atvaino, Notikumu Kalendāram nepieciešams PHP %s vai jaunāks. Aprunājies ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju par pārcelšanos uz jaunāku PHP versiju.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
lv: Atvaino, Notikumu Kalendāram nepieciešams WordPress %s vai jaunāks. Lūdzu atjaunini WordPress instalāciju.

en: Sorry, key validation server is not available.
lv: Atvainojiet, validācijas serveris nav pieejams.

en: Sorry, this key is expired.
lv: Atslēgai beidzās derīguma termiņš.

en: Sorry, this key is not valid.
lv: Ievadītā atslēga nav derīga.

en: Sorry, this key is out of installs.
lv: Ievadītajai atslēgai beigusās instalācijas.

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: St. Helena
lv: Svētās Helēnas sala

en: St. Pierre And Miquelon
lv: Svētā Pjēra un Mikvelona salas

en: Start Date
lv: Sākuma Datums

en: Start Date &amp; Time:
lv: Sākuma Datums un Laiks:

en: Start Date / Time:
lv: Sākuma Datums / Laiks:

en: Start sale:
lv: Sākt pārdošanu:

en: Start:
lv: Sākums:

en: State or Province:
lv: Štats vai rajons:

en: Sticky in Calendar View
lv: Pielīmēts Kalendāra Skatā

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Support
lv: Atbalsts

en: Support Resources To Help You Kick Ass
lv: Atbalsta Resursi, lai Tev palīdzētu Dot pa Pakaļu

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
lv: Svelbāna un Žana Maijena salas

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syrian Arab Republic
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: Tags:
lv: Birkas:

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania, United Republic Of
lv: Tanzānija

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
lv: Veidnes pārrakstīšana jāpārvieto uz pareizu apakšdirektoriju: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
lv: Veidnes pārrakstīšana būtu jānovieto pareizajā apakšdirektorijā: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
lv: Pagaidu fails nav atrasts. Nevarēja saglabāt %s.

en: Thailand
lv: Taizeme

en: The Events Calendar
lv: Pasākumu kalendārs

en: The Events Calendar PRO
lv: Notikumu Kalendārs PRO

en: The Events Calendar Settings
lv: Notikumu Kalendāra Iestatījumi

en: The Events Calendar: Community Events
lv: The Events Calendar: Kopienas biļetes

en: The Events Calendar: EDD Tickets
lv: The Events Calendar: EDD biļetes

en: The Events Calendar: Eventbrite Tickets
lv: The Events Calendar: Eventbrite biļetes

en: The Events Calendar: Facebook Events
lv: The Events Calendar: Facebook pasākumi

en: The Events Calendar: Filter Bar
lv: The Events Calendar: Filtrs

en: The Events Calendar: Shopp Tickets
lv: The Events Calendar: Shopp biļetes

en: The Events Calendar: WPEC Tickets
lv: The Events Calendar: WPEC biļetes

en: The Events Calendar: WooCommerce Tickets
lv: The Events Calendar: WooCommerce biļetes

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
lv: Ideālā gadījumā iepriekšējais būtu daudzskaitlī un šis būtu vienskaitlī. <br />Viena notikuma URL: %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lv: Valūtas simbols parasti attēlojas pirms summas vērtības. Ja šī iespēja ir aktīva, valūtas zimbols tiks attēlots pēc summas vērtības.

en: The file went away. Please try again.
lv: Fails pazuda. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: The following plugins are out of date: <b>%s</b>. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %sWant to pair an older version%s?
lv: Sekojoši spraudņi nav atjaunināti: <b>%s</b>. Visi papildinājumi ir atkarīgi no Notikumu Kalendāra un nestrādās korekti, ja nebūs tiem atbilstošās versijas. %sVēlies pievienot vecāku versiju%s?

en: The import statistics above have the following meaning:
lv: Importēšanas statistikai, augstāk, ir sekojoša nozīme:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lv: Maksimālais attēla izmērs šajā e-pastā būs 580px plats, jebkāda augstuma un tas tiks pielāgots mobilām ierīcēm. Ja vēlies "retina" atbalstu, lieto attēlu kurš ir 1160px plats.

en: The request was sent insecurely.
lv: Pieprasījums tika nedroši nosūtīts.

en: The request wasn't sent from this tab.
lv: Pieprasījums netika sūtīts no šīs cilnes.

en: The slug used for building the events URL.
lv: Īsvārds, kurš tiek lietots veidojot URL.

en: There are no fields setup for this tab yet.
lv: Šai cilnei vēl nav izveidoti lauki.

en: There are no upcoming events at this time.
lv: Šoreiz nav neviena gaidāmā notikuma.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
lv: Netika atrasti notikumi meklētajai frāzei <strong>"%s"</strong> šajā mēnesī. Mēģini meklēt nākamajā mēnesī.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
lv: Netika atrasti rezultāti meklētajai frāzei <strong>"%s"</strong>.

en: There were no results found.
lv: Neviens notikums netika atrasts.

en: This event has passed.
lv: Šis notikums ir pagājis

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lv: Šis pasākums tika izveidots lietojot Kopienas Notikumus. Vai esi pārliecināts, ka vēlies tam pārdod biļetes?

en: This file has column names in the first row
lv: Fails pirmajā rindā satur kolonnu nosaukumus

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lv: Šī ir tā vieta, kur visi globālie Modern Tribe Notikumu Kalendāra iestatījumi var tikt mainīti.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
lv: Šis iestatījums ir atspējots, ja Attēlošanas iestatījumu cilnē ir ieklikšķināts "Atspējot Notikumu Meklēšanas Paneli ".

en: Ticket #
lv: Biļetes #

en: Ticket Description:
lv: Biļetes Apraksts:

en: Ticket Name:
lv: Biļetes Nosaukums:

en: Ticket Sales
lv: Biļešu Pārdošana

en: Ticket Type
lv: Biļetes Tips

en: Ticket header image
lv: Biļetes galvenes bilde

en: Ticket type
lv: Biļetes tips

en: Tickets
lv: Biļetes

en: Tickets sold:
lv: Biļetes pārdotas:

en: Time:
lv: Laiks:

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: To import organizers or venues:
lv: Lai importētu organizatorus vai vietas:

en: Today
lv: Šodien

en: Tribe Event Add-Ons
lv: Tribe Event papildinājumi

en: Tribe Events Styles
lv: Tribe Notikuma Stili

en: Trinidad And Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks And Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Undo Check in
lv: Atsaukt Reģistrēšanos

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Unnamed Venue
lv: Nenosaukta vieta

en: Upcoming Events
lv: Gaidāmie notikumi

en: Update Event Category
lv: Atjaunināt Notikuma Kategoriju

en: Updated: %d
lv: Atjaunināts: %d

en: Upgrade from The Events Calendar
lv: Jaunums no Notikumu Kalendāra

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
lv: Ielādē CSV failu, kurā katrs ieraksts ir savā rindiņā. Pirmajā rindiņā var bū kolonnu nosaukumi (atzīmē rūtiņu zemāk).

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
lv: Augšuplādē atbilstoši formatētu, UTF-8 kodētu CSV failu. Neesi pārliecināts vai tavs fails ar UTF-8 kodējumā? Pārliecinies, ka esi norādījis simbolu kodējumu kad veic faila saglabāšanu, vai izlaid to cauri <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>konversācijas rīkam</a>.

en: Upload image for the ticket header
lv: Augšupielādēt attēlu biļetes galvenei

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Use Javascript to control date filtering
lv: Lieto JavaScript, lai kontrolētu datuma filtrēšanu

en: Use New Organizer
lv: Lietot Jaunu Organizatoru

en: Use New Venue
lv: Izmantot jaunu vietu

en: Use Saved Organizer:
lv: Lietot Saglabātu Organizatoru

en: Use Saved Venue:
lv: Izmantot saglabātu vietu:

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
lv: Notikumu Kalendāra bezmaksas versijas lietotājiem savas atbalsta problēmas vajadzētu publicēt spraudņa %sWordPress.org atbalsta forumā%s. Kaut arī mēs esam priecīgi palīdzēt indentificējot un labojot kļūdas par kurām ziņots WordPress.org, lūdzu izlasi %spalīdzības sniegšanas pielīmēto ziņu%s, lai pirms ziņas nosūtīšanas tu būtu informēts par ierobežojumiem.

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Valid Key! Expires on %s
lv: Derīga atslēga! Termiņš beidzas %s

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Venue
lv: Vieta

en: Venue Addres 2
lv: Vietas Adrese 2

en: Venue Address
lv: Vietas Adrese

en: Venue City
lv: Vietas Pilsēta

en: Venue Country
lv: Vietas Valsts

en: Venue Information
lv: Vietas Informācija

en: Venue Name
lv: Vietas Nosaukums

en: Venue Name:
lv: Vietas nosaukums:

en: Venue Phone
lv: Vietas Tālrunis

en: Venue State/Province
lv: Vietas Štats/Province

en: Venue Zip
lv: Vietas Pasta Indekss

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
lv: Vietas melnraksts atjaunināts. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt vietu</a>

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
lv: Vieta publicēta. <a href="%s">Apskatīt vietu</a>

en: Venue restored to revision from %s
lv: Vieta atjaunota no versijas %s

en: Venue saved.
lv: Vieta saglabāta.

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
lv: Vieta ieplānota uz: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Priekšskatīt vietu</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
lv: Vieta iesniegta. <a target="_blank" href="%s">Priekšskatīt vietu</a>

en: Venue updated.
lv: Vieta saglabāta.

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
lv: Vieta atjaunināta. <a href="%s">Apskatīt vietu</a>

en: Venue:
lv: Vieta:

en: Venues
lv: Vietas

en: Version
lv: Versija

en: Viet Nam
lv: Vjetnama

en: View
lv: Skatīt

en: View All Add-Ons
lv: Skatīt Visus Papildinājumus

en: View All Events
lv: Rādīt Visus Notikumus

en: View All Events in Category
lv: Rādīt visus pasākumus kategorijā

en: View As
lv: Rādīt kā

en: View Calendar
lv: Skatīt Kalendāru

en: View Event
lv: Rādīt notikumu

en: View Organizer
lv: Skatīt Organizatorus

en: View Venue
lv: Skatīt Vietu

en: Virgin Islands (British)
lv: Britu Virdžīnu salas

en: Virgin Islands (U.S.)
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Wallis And Futuna Islands
lv: Volisa un Futuna salas

en: Washington
lv: Vašingtona

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
lv: Mēs iknedēļu pārskatam WordPress.org forumu meklējot kļūdu ziņojumus. Ja tu ievieto sakarīgu kļūdu, kuru mēs varam reproducēt, mēs to reģistrēsim un labosim nākošajā relīzē. Tomēr mēs, diemžēl, nevaram palīdzēt integrācijā ar trešo pušu tēmām vai spraudņiem.

en: We hope our plugin is helping you out.
lv: Mēs ceram, ka spraudnis tev noder.

en: We were unable to process your request. Please try again.
lv: Neizdevās apstrādāt pieprasījumu. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
lv: Mums ir arī %sModern Tribe Lietotāju Balss%s lapa, kurā mēs cītīgi skatāmies pēc uzlabojumiem un idejām, kuras piedāvā kopiena. Ja pēc spēlēšanās ar spraudni un augstāk minēto resursu izpētes atrodi uzlabojumus kurus varētu ieviest, dod mums ziņu. Balso par esošajiem uzlabojumu ieteikumiem, vai pievieno savu, un palīdzi mums veidot produktu biznesa nākotni tādu, kādu to vēlas redzēt kopiena.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
lv: Mēs esam pārveidojuši savu atbalsta lapu no galvas līdz kājām kā rezultātā ceram labāk palīdzēt mūsu lietotājiem. Dodies uz %sAtbalsta Lapu%s un tur tu atradīsi daudz labu resursu, tai skaitā:

en: Website:
lv: Mājaslapa:

en: Welcome to The Events Calendar! Your events calendar can be found at %s. To change the events slug, visit %sEvents -> Settings%s.
lv: Esi sveicināts Notikumu Kalendārā! Tavs notikumu kalendārs atrodams %s. Lai mainītu notikumu īsvārdu, apmeklē %sNotikumi -> Iestatījumi%s.

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
lv: Kad notiks biļešu tirdzniecība? Ja nenorādīsi sākuma/baigu datumu, biļetes būs pieejamas sākot ar šo brīdi un līdz pasākuma beigām.

en: Where's my calendar?
lv: Kur ir mans kalendārs?

en: Wordpress.org Plugin Page
lv: WordPress.org Spraudņu Lapa

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
lv: Ne vienmēr dokumentācija spēj atbildēt uz visiem jautājumiem un ne vienmēr tā var palīdzēt ...reizēm nepieciešama īsta cilvēka palīdzība. Šī ir tā vieta, kur meklēt mūsu %spalīdzības forumu%s.

en: Wyoming
lv: Vaiominaga

en: YYYY-MM-DD
lv: GGGG/MM/DD

en: Yemen
lv: Jemena

en: Yes
lv: Jā

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
lv: Tu <strong>nedrīksti</strong> izmantot tādu pašu īsvārdu kā augstāk. Ideālā gadījumā augšējais būtu daudzskaitlī, bet šis vienskaitlī<br /> Viena Notikuma URL ir: %s

en: You are up to date!
lv: Tev ir jaunākā versija!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lv: Tu vari izmantot Ekrāna Opcijas, lai atlasītu kuras kolonnas tu vēlies redzēt. Atlase strādās tabulas skatā zemāk, e-pastā, priekš drukas un CSV faila exportā.

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
lv: Tu nevari mainīt notikumu lapas īsvardu, jo nav iespējota pretty permalinks opcija. Pašreizējais tavas notikumu lapas URL ir <a href="%s">%s</a>. Lai varētu mainīt īsvārdu, <a href="%soptions-permalink.php">iespējo pretty permalinks opciju</a>.

en: You don't have permission to do that.
lv: Tev nav piekļuves, lai veiktu šo darbību.

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
lv: Tu esi izmainījis notikuma atkārtošanās nosacījumus. Saglabājot notikumu tiks atjaunināti visi nākotnes notikumi. Ja nevēlies mainīt visus nākotnes notikumus, atjauno lapu.

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
lv: Apsver <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">aizsargāt</a> Tavā vietnē publicētos e-pastus, lai tie nenonāk surogātpasta izplatītāju rokās.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
lv: Iespējams, ka atradīsi dublikāt-ierkastus vietām un organizatoriem,  kad veiksi atjauninājumu Notikumu Kalendāram pirms 3.0 versijas. Nospied šo pogu, lai automātiski apvienotu identiskas vietas un organizatorus.

en: You must select at least one view.
lv: Tev jāizvēlas vismaz viens skats

en: You need to select a user or type a valid email address
lv: Nepieciešams atlasīt lietotāju, vai ieraksti derīgu e-pasta adresi

en: You need to upgrade!
lv: Nepieciešams atjauninājums!

en: You successfully migrated (%d) entries.
lv: Tika veiksmīgi migrēti (%d) ieraksti.

en: You've requested a non-existent tab.
lv: Tu pieprasīji neeksistējošu cilni.

en: Your current Events URL is %s
lv: Tavu pašreizējo Notikumu URL ir %s

en: Your current events URL is: %s
lv: Tavs pašreizējais notikuma URL ir: %s

en: Your form had the following errors:
lv: Tavai formai ir sekojošas kļūdas:

en: Your ticket has been deleted.
lv: Tava biļete ir izdzēsta.

en: Your ticket has been saved.
lv: Tava biļete ir saglabāta

en: Your tickets
lv: Tavas biļetes

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
lv: Tava Notikumu Kalendāra versija tagad ir papildināta ar vienu no taviem Notikumu Kalendāra papildinājumiem. Lūdzu %stagad atjaunināt.%s

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: attendees
lv: apmeklētāji

en: category
lv: kategorija

en: month
lv: mēnesis

en: or
lv: vai

en: past
lv: Norisinājušies notikumi

en: tag
lv: birka

en: upcoming
lv: Gaidāmie notikumi

en: venue
lv: vieta
