The Events Calendar 3.5 - en to cs_CZ translation catalogue (705 entries)

en:  Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: %s (post ID %d) created.
cs_CZ: Příspěvek %s (ID: %d) byl vytvořen.

en: %s (post ID %d) updated.
cs_CZ: Příspěvek %s (ID: %d) byl aktualizován.

en: %s Settings
cs_CZ: Nastavení %s

en: %s cannot be a duplicate
cs_CZ: %s nemůže být duplicitní

en: %s cannot be the same as %s.
cs_CZ: %s nemůže být stejné jako %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
cs_CZ: %s musí být číslo v rozmezí 0 až 21.

en: %s must be a number or percentage.
cs_CZ: %s musí být číslo nebo procento.

en: %s must be a phone number.
cs_CZ: %s musí být telefonní číslo.

en: %s must be a positive number.
cs_CZ: %s musí být kladné číslo.

en: %s must be a valid absolute URL.
cs_CZ: %s musí být platná absolutní adresa URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
cs_CZ: %s musí být platným názvem v URL (číslice, písmena, pomlčky, a podtržítka).

en: %s must consist of 5 numbers.
cs_CZ: %s se musí skládat z 5 čísel.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z písmen, číslic, pomlček, apostrofů a mezer.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z písmen, mezer, apostrofů a pomlček.

en: %s must contain numbers and letters only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic a písmen

en: %s must contain numbers, letters and dots only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen a teček.

en: %s must have a value that's part of its options.
cs_CZ: %s musí mít hodnotu, která je jednou z možných voleb.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
cs_CZ: %sDokumentace k doplňkům%s pro všechny oficiální doplňky od Modern Tribe pro plugin The Events Calendar (včetně WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, atd.)

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
cs_CZ: %sČasto kladené otázky%s pokrývající dotazy na základní nastavení až po pokročilé vychytávky v šablonách

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
cs_CZ: %sFAQ k instalaci a nastavení%s na naší stránce podpory vám poskytne přehled o tom, co plugin může a nemůže dělat. Tato sekce často kladených otázek ohledně základní instalace je užitečná zejména v případech, které nejsou řešeny v příručce nového uživatele.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
cs_CZ: %sNaše příručka nového uživatele%s byla vytvořena přávě pro vás. Pomocí video průvodců a popisných návodů se screenshoty přestanete být pouhým začátečníkem ve velmi krátkém čase.

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
cs_CZ: %sŠablonové tagy, funkce, háky a filtry%s implementované v pluginu The Events Calendar a Events Calendar PRO

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
cs_CZ: %sNávody%s jak od členů našeho týmu tak i od uživatelů z komunity vysvětlují tematiku vlastních dotazů či integraci s pluginy a šablonami třetích stran, apod.

en: &laquo; All Events
cs_CZ: &laquo; všechny akce

en: &laquo; Previous Events
cs_CZ: &laquo; Předchozí akce

en: (0 or empty for free tickets)
cs_CZ: (pro vstupné zdarma ponechte prázdné nebo zadejte 0)

en: (Coming Soon!)
cs_CZ: (Připravujeme)

en: + Google Map
cs_CZ: + Mapa Google

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
cs_CZ: 0 = oddálený; 21 = přiblížený.

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
cs_CZ: <ol><li><strong>Vloženo:</strong> Nový záznam byl úspěšně vložen.</li><li><strong>Aktualizováno:</strong> Byl nalezen záznam se stejným jménem a/nebo počátečním datem. Existující záznam byl aktualizován s novou hodnotou ze souboru.</li><li><strong>Vynecháno:</strong> V souboru CSV byl nalezen řádek, který nemohl být importován. Údaje o neplatných řádcích naleznete níže.</li></ol>

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
cs_CZ: <p>Pro úspěšný import jsou vyžadována následující pole:</p>

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%s" target="_blank">%s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
cs_CZ: <p>Licenční klíč, který jste obdrželi při dokončování vašeho nákupu na %s, vám umožňuje přístup k zákaznické podpoře a aktualizacím. Svůj klíč nemusíte zadávat aby byly pluginy plně funkční. Nicméně bez vloženého klíče nebude možné provést automatické aktualizace. <strong>Své licenční klíče můžete najít na stránce <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Každý plugin/doplněk má svůj unikátní licenční klíč. Do příslušného políčka v níže uvedeném seznamu stačí vložit klíč a chvíli počkat na ověření. Jakmile se objeví zeleně Datum platnosti společně s nápisem "valid", je vše hotovo.</p> <p>Pokud však vidíte červeně zprávu, která říká že váš klíč není platný nebo že je mimo instalaci, navštivte web <a href="%s" target="_blank">%s</a>, kde si můžete spravovat své instalace nebo obnovit platnost licence.</p> <p>Pokud se vám nezobrazila očekávaná aktualizace, přejděte ve WordPressu na stránku <a href="%s">Nástěnka > Aktualizace</a> a klikněte na "Zkontrolovat znovu".</p>

en: <p>The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications. Want to create a new view? Grab a copy of the <a href="%s">Sample Agenda View plugin from Github</a></p>
cs_CZ: <p>Následující nastavení ovlivňuje zobrazování vašeho kalendáře. Pokud se vám něco nezobrazuje správně, zkuste přepnout mezi třemi dodanými styly nebo zvolte šablonu pro stránky z vámi použité WordPress šablony.</p><p>Mohou nastat situace, kdy žádná z hotových šablon nebude úplně perfektní. Podívejte se na <a href="%s">naší příručku šablonáře</a> s pokyny pro uživatelské úpravy. Chcete si vytvořit nový typ zobrazení? Stáhněte si vzorový plugin <a href="%s">Sample Agenda View</a> z Github</p>

en: <span>&laquo;</span> Previous Events
cs_CZ: <span>&laquo;</span> Předchozí akce

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
cs_CZ: Plně navržená a nastylovaná šablona pro stránky vašich akcí.

en: A valid license key is required for support and updates
cs_CZ: Platný licenční klíč je vyžadován pro podporu a aktualizace

en: A valid license key is required for support and updates.
cs_CZ: Platný licenční klíč je vyžadován pro podporu a aktualizace.

en: A widget that displays upcoming events.
cs_CZ: Widget, který zobrazuje seznam nadcházejících akcí.

en: Add Event
cs_CZ: Vytvořit akci

en: Add HTML after event content
cs_CZ: Přidat HTML kód za obsah akce

en: Add HTML before event content
cs_CZ: Přidat HTML kód před obsah akce

en: Add New
cs_CZ: Vytvořit akci

en: Add New Event
cs_CZ: Vytvořit novou akci

en: Add New Event Category
cs_CZ: Vytvořit novou rubriku akcí

en: Add New Organizer
cs_CZ: Vytvořit nového pořadatele

en: Add New Venue
cs_CZ: Vytvořit nové místo konání

en: Add new ticket
cs_CZ: Přidat novou vstupenku

en: Additional Functionality
cs_CZ: Další funkce

en: Address:
cs_CZ: Adresa:

en: Advanced Template Settings
cs_CZ: Rozšířená nastavení šablony

en: Afghanistan
cs_CZ: Afghánistán

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
cs_CZ: Po naimportování vašich Pořadatelů a Míst konání můžete importovat vaše Akce:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
cs_CZ: Po nahrání souboru budete mít možnost namapovat jednotlivé sloupce vašeho CSV na patřičná pole v pluginu The Events Calendar.

en: Alaska
cs_CZ: Aljaška

en: Albania
cs_CZ: Albánie

en: Algeria
cs_CZ: Alžírsko

en: All %s
cs_CZ: Celkem %s

en: All Day Event
cs_CZ: Celodenní akce

en: All Day Event:
cs_CZ: Celodenní akce:

en: All Event Categories
cs_CZ: Všechny rubriky akcí

en: Allow more than the default 3 events per day in month view.
cs_CZ: Povolit více než výchozí 3 akce na den v měsíčním přehledu.

en: American Samoa
cs_CZ: Americká Samoa

en: Antarctica
cs_CZ: Antarktida

en: Antigua And Barbuda
cs_CZ: Antigua a Barbuda

en: Are you developer looking to build your own frontend view? We created an example plugin that demonstrates how to register a new view. You can %sdownload the plugin at GitHub%s to get started.
cs_CZ: Jste vývojář, který si chce vytvořit své vlastní zobrazení akcí na front endu? Vytvořili jsme pro vás příkladový plugin, který ukazuje, jak si zaregistrovat nové zobrazení. Pro začátek si můžete %sstáhnout plugin z GitHub%s.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
cs_CZ: Říkáte si: "Wow, to je ale úžasný plugin! Měl bych poděkovat Modern Tribe za jejich těžkou práci." Největším poděkováním, které bychom si mohli přát je uznání. Stačí přidat malý textový odkaz v dolní části vašeho kalendáře odkazující na projekt The Events Calendar.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
cs_CZ: Říkáte si: "Wow, to je ale úžasný plugin! Měl bych poděkovat Modern Tribe za jejich těžkou práci." Největším poděkováním, které bychom si mohli přát je uznání. Stačí přidat malý textový odkaz v dolní části vašeho kalendáře odkazující na projekt The Events Calendar.

en: Armenia
cs_CZ: Arménie

en: Attendee List
cs_CZ: Seznam účastníků

en: Attendee List for: %s
cs_CZ: Seznam účastníků na: %s

en: Attendees
cs_CZ: Účastníci

en: Audit Trail:
cs_CZ: Auditní stopa:

en: Auditing Information
cs_CZ: Informace o auditu

en: Australia
cs_CZ: Austrálie

en: Austria
cs_CZ: Rakousko

en: Author:
cs_CZ: Autor:

en: Available Organizers
cs_CZ: Pořadatelé k dispozici

en: Available Venues
cs_CZ: Místa konání k dispozici

en: Average Rating
cs_CZ: Průměrné hodnocení

en: Azerbaijan
cs_CZ: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs_CZ: Bahamy

en: Bahrain
cs_CZ: Bahrajn

en: Bangladesh
cs_CZ: Bangladéš

en: Based on %d rating | Based on %d ratings
cs_CZ[0]: Hodnotil %d uživatel
cs_CZ[1]: Hodnotili %d uživatelé
cs_CZ[2]: Hodnotilo %d uživatelů

en: Basic Template Settings
cs_CZ: Základní nastavení šablony

en: Belarus
cs_CZ: Bělorusko

en: Belgium
cs_CZ: Belgie

en: Bermuda
cs_CZ: Bermudy

en: Bhutan
cs_CZ: Bhútán

en: Bolivia
cs_CZ: Bolívie

en: Bosnia And Herzegowina
cs_CZ: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
cs_CZ: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs_CZ: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs_CZ: Britské indickooceánské území

en: Brunei Darussalam
cs_CZ: Brunej

en: Bulgaria
cs_CZ: Bulharsko

en: CSV File:
cs_CZ: CSV soubor:

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: Calendar Month Navigation
cs_CZ: Navigace pro měsíce v kalendáři

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
cs_CZ: Vytvořeno pomocí %sThe Events Calendar%s

en: California
cs_CZ: Kalifornie

en: Cambodia
cs_CZ: Kambodža

en: Cameroon
cs_CZ: Kamerun

en: Canada
cs_CZ: Kanada

en: Cape Verde
cs_CZ: Kapverdy

en: Category
cs_CZ: Rubrika

en: Cayman Islands
cs_CZ: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs_CZ: Středoafrická republika

en: Chad
cs_CZ: Čad

en: Check in
cs_CZ: Zaškrtnout

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
cs_CZ: Podívejte se na <a href="%s">dostupné doplňky</a>.

en: Check out the available add-ons
cs_CZ: Prohlédněte si dostupné doplňky

en: Check this to use the classic header.
cs_CZ: Zaškrtněte tuto volbu pokud chcete použít klasickou hlavičku.

en: Check to enable maps for events and venues.
cs_CZ: Zaškrtnutím této volby povolíte mapy pro akce a místa konání.

en: Checked in:
cs_CZ: Zaškrtnutých:

en: China
cs_CZ: Čína

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
cs_CZ: Vyberte šablonu stránky, která ovlivní vzhled vašeho kalendáře a obsahu akce.

en: Christmas Island
cs_CZ: Vánoční ostrov

en: City:
cs_CZ: Město:

en: Click to view a Google Map
cs_CZ: Klikněte pro zobrazení ve službě Mapy Google

en: Cocos (Keeling) Islands
cs_CZ: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: Colombia
cs_CZ: Kolumbie

en: Column Headings
cs_CZ: Záhlaví sloupců

en: Column Mapping: %s
cs_CZ: Mapování sloupců: %s

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Comoros
cs_CZ: Komory

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
cs_CZ: Kontrola porovnávání se nezdařila, protože nebyla zadána porovnávací hodnota pro pole %s

en: Congo
cs_CZ: Republika Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
cs_CZ: Demokratická republika Kongo

en: Cook Islands
cs_CZ: Cookovy ostrovy

en: Cost:
cs_CZ: Cena:

en: Costa Rica
cs_CZ: Kostarika

en: Cote D'Ivoire
cs_CZ: Pobřeží slonoviny

en: Could not save %s.
cs_CZ: Soubor %s nelze uložit.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
cs_CZ: Seznam zemí musí být formátován jako jedna země na řádek v následujícím formátu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
cs_CZ: Země:

en: Created by:
cs_CZ: Vytvořil:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
cs_CZ: Chorvatsko

en: Cuba
cs_CZ: Kuba

en: Currency Symbol:
cs_CZ: Symbol měny:

en: Currency symbol follows value
cs_CZ: Symbol měny uvádět za hodnotou

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
cs_CZ: Za cenou

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
cs_CZ: Před cenou

en: Custom field deleted.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo smazáno.

en: Custom field updated.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo aktualizováno.

en: Cyprus
cs_CZ: Kypr

en: Czech Republic
cs_CZ: Česká republika

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date out of range.
cs_CZ: Datum je mimo platný rozsah.

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Debug mode
cs_CZ: Debug režim

en: Default Events Template
cs_CZ: Výchozí šablona akcí

en: Default Page Template
cs_CZ: Výchozí šablona stránky

en: Default currency symbol
cs_CZ: Výchozí symbol měny

en: Default stylesheet used for events templates
cs_CZ: Výchozí CSS styl použitý pro šablony akcí

en: Default view
cs_CZ: Výchozí zobrazení

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Denmark
cs_CZ: Dánsko

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Disable the Event Search Bar
cs_CZ: Vypnout vyhledávací lištu akcí

en: Display
cs_CZ: Zobrazování

en: Display Settings
cs_CZ: Nastavení zobrazení

en: Djibouti
cs_CZ: Džibutsko

en: Do Not Import
cs_CZ: Neimportovat

en: Dominica
cs_CZ: Dominika

en: Dominican Republic
cs_CZ: Dominikánská republika

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
cs_CZ: Duplicitní Místa konání a Pořadatelé

en: East Timor
cs_CZ: Východní Timor

en: Ecuador
cs_CZ: Ekvádor

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Event
cs_CZ: Upravit akci

en: Edit Event Category
cs_CZ: Upravit rubriku akcí

en: Edit Events
cs_CZ: Přehled akcí

en: Edit Organizer
cs_CZ: Upravit pořadatele

en: Edit Venue
cs_CZ: Upravit místo konání

en: Edit in %s
cs_CZ: Upravit v %s

en: Edit ticket
cs_CZ: Upravit vstupenku

en: El Salvador
cs_CZ: Salvador

en: Email Address:
cs_CZ: Emailová adresa:

en: Enable Google Maps
cs_CZ: Povolit Mapy Google

en: Enable comments on event pages.
cs_CZ: Povolit komentáře na stránkách akce.

en: Enable event views
cs_CZ: Povolit zobrazení akcí

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
cs_CZ: Povolit živý ajax pro datepicker na front endu (uživatel nemusí potvrzovat výběr tlačítkem).

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
cs_CZ: Zaškrtnutím této volby se budou zapisovat debug informace. Standardně se budou zapisovat do chybového logu PHP na vašem serveru. Pokud si přejete, aby se zprávy protokolu zobrazovaly ve vašem prohlížeči, pak doporučujeme nainstalovat %s a podívat se do záložky "Tribe" v debug výstupu.

en: End Date
cs_CZ: Koncové datum

en: End Date &amp; Time:
cs_CZ: Datum a čas ukončení:

en: End Date / Time:
cs_CZ: Datum / čas ukončení:

en: End of day cutoff
cs_CZ: Mezní hranice pro konec dne

en: End sale:
cs_CZ: Konec prodeje:

en: End:
cs_CZ: Ukončení:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
cs_CZ: Zadejte hodnotu 0 pro akce, které jsou zdarma. Pokud nic nezadáte, pole bude skryto.

en: Equatorial Guinea
cs_CZ: Rovníková Guinea

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Estonia
cs_CZ: Estonsko

en: Ethiopia
cs_CZ: Etiopie

en: Event
cs_CZ: Akce

en: Event
cs_CZ: akci

en: Event Add-Ons
cs_CZ: Doplňky pro akce

en: Event Categories
cs_CZ: Rubriky akcí

en: Event Category
cs_CZ: Rubrika akcí

en: Event Cost
cs_CZ: Vstupné na akci

en: Event Description
cs_CZ: Popis akce

en: Event Details
cs_CZ: Údaje o akci

en: Event End Date
cs_CZ: Koncové datum akce

en: Event End Time
cs_CZ: Čas ukončení akce

en: Event Fields
cs_CZ: Pole akce

en: Event Location Details
cs_CZ: Údaje o místě konání akce

en: Event Name
cs_CZ: Název akce

en: Event Navigation
cs_CZ: Navigace pro akce

en: Event Options
cs_CZ: Nastavení akce

en: Event Organizer Details
cs_CZ: Údaje o pořadateli akce

en: Event Organizer Name
cs_CZ: Jméno pořadatele akce

en: Event Phone
cs_CZ: Telefon akce

en: Event Show Map
cs_CZ: Zobrazit mapu akce

en: Event Show Map Link
cs_CZ: Zobrazit odkaz na mapu akce

en: Event Start Date
cs_CZ: Počáteční datum akce

en: Event Start Time
cs_CZ: Čas zahájení akce

en: Event Summary
cs_CZ: Přehled akce

en: Event Tags:
cs_CZ: Štítky akce:

en: Event Time &amp; Date
cs_CZ: Datum a čas akce

en: Event Venue Name
cs_CZ: Místo konání akce

en: Event Views Navigation
cs_CZ: Navigace pro zobrazení akce

en: Event Website
cs_CZ: Webová stránka akce

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
cs_CZ: Koncept Akce byl uložen. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled akce</a>

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
cs_CZ: Akce byla publikována. <a href="%s">Zobrazit akci</a>

en: Event restored to revision from %s
cs_CZ: Byla obnovena verze Akce %s

en: Event saved.
cs_CZ: Akce byla uložena.

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
cs_CZ: Akce bude automaticky publikována: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobrazit náhled akce</a>

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
cs_CZ: Akce byla odeslána ke schválení. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled akce</a>

en: Event updated.
cs_CZ: Akce byla aktualizována.

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
cs_CZ: Akce byla aktualizována. <a href="%s">Zobrazit akci</a>

en: Event:
cs_CZ: Akce:

en: Events
cs_CZ: Akce

en: Events
cs_CZ: akce

en: Events From
cs_CZ: Akce od

en: Events Import (CSV)
cs_CZ: Import akcí (CSV)

en: Events In
cs_CZ: Akce v

en: Events List
cs_CZ: Seznam akcí

en: Events List Navigation
cs_CZ: Navigace pro seznam akcí

en: Events Settings
cs_CZ: Nastavení akcí

en: Events URL slug
cs_CZ: Název v URL u akcí

en: Events for %s
cs_CZ: Akce na %s

en: Events template
cs_CZ: Šablona akcí

en: Events this month
cs_CZ: Akce na tento měsíc

en: Failed to import record in row %d.
cs_CZ: Nepodařilo se importovat záznam v řádku %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs_CZ: Falklandy (Malvíny)

en: Faroe Islands
cs_CZ: Faerské ostrovy

en: Field ID:
cs_CZ: ID pole:

en: Fiji
cs_CZ: Fidži

en: Filter by ticket #, order # or security code
cs_CZ: Filtrovat podle čísla vstupenky, objednávky nebo kontrolního kódu

en: Find Events
cs_CZ: Hledat akce

en: Find out more
cs_CZ: Více informací

en: Finding & extending your calendar.
cs_CZ: Nalezení a přidání dalších funkcí do vašeho kalendáře.

en: Finding your calendar.
cs_CZ: Nalezení vašeho kalendáře.

en: Finland
cs_CZ: Finsko

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
cs_CZ: Fórum: Protože každý potřebuje parťáka

en: France
cs_CZ: Francie

en: France, Metropolitan
cs_CZ: Metropolitní Francie

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: French Guiana
cs_CZ: Francouzská Guyana

en: French Polynesia
cs_CZ: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs_CZ: Francouzská jižní a antarktická území

en: Full Styles
cs_CZ: Úplné styly

en: Gambia
cs_CZ: Gambie

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Georgia
cs_CZ: Gruzie

en: Germany
cs_CZ: Německo

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Give us 5 stars!
cs_CZ: Dejte nám 5 hvězdiček

en: Google Maps default zoom level
cs_CZ: Výchozí měřítko Map Google

en: Greece
cs_CZ: Řecko

en: Greenland
cs_CZ: Grónsko

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
cs_CZ: Máte akci, která trvá i po půlnoci? Zde si můžete nastavit čas kdy akce daného dne končí a tím zabráníte aby se tato akce zobrazila v kalendáři následujícího dne.

en: Hawaii
cs_CZ: Havaj

en: Heard And Mc Donald Islands
cs_CZ: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Here is the iCal feed URL for your events:
cs_CZ: Zde je URL adresa iCal zdroje vašich akcí:

en: Hi! We are Modern Tribe and we are here to help you kick ass. Thanks so much for installing our labor of love!
cs_CZ: Ahoj! Jmenujeme se Modern Tribe a jsme tu, abychom vám pomohli to pořádně rozjet. Moc děkujeme za to, že jste si nainstalovali dílo naší lásky!

en: Hide From Event Listings
cs_CZ: Skrýt ve výpisu akcí

en: Hide the following settings tabs on every site:
cs_CZ: Skrýt následující panely s nastavením na každém webu:

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact <a href="%s">support.</a>
cs_CZ: Hmmm... něco je špatně s tímto validátorem. Kontaktujte prosím <a href="%s">podporu.</a>

en: Holy See (Vatican City State)
cs_CZ: Svatý stolec (Vatikán)

en: Hong Kong
cs_CZ: Hongkong

en: Hungary
cs_CZ: Maďarsko

en: Iceland
cs_CZ: Island

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
cs_CZ: Pokud teprve začínáte s pluginem The Events Calendar, čeká vás příjemné překvapení a jste již na cestě k vytvoření vaší první akce. Zde je několik základních informací, které mohou být užitečné pro začátečníky:

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
cs_CZ: Pokud se vyznáte v HTML, můžete zde přidat dodatečný kód za šablonu akce. Některé šablony mohou toto vyžadovat jako pomoc při stylování nebo rozložení prvků.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
cs_CZ: Pokud se vyznáte v HTML, můžete zde přidat dodatečný kód před šablonu akce. Některé šablony mohou toto vyžadovat jako pomoc při stylování nebo rozložení prvků.

en: If you find that you aren't getting the level of service you've come to expect from Modern Tribe, shoot us an email at %s or tweet %s and tell us why. We'll do what we can to make it right.
cs_CZ: Pokud si myslíte, že se vám od Modern Tribe nedostává očekávané úrovně služeb, pošlete nám email na %s nebo tweet na %s a řekněte proč. Uděláme vše co je v našich silách, abychom to dali do pořádku.

en: If you suspect that the problem you're having is related to another plugin, or we're just plain having trouble reproducing your bug report, please copy and send all of this to our support team.
cs_CZ: Pokud máte podezření, že váš problém má spojitost s jiným pluginem anebo jen zkrátka máme potíže s reprodukcí vašeho chybového hlášení, prosím zkopírujte a pošlete to vše našemu týmu technické podpory.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
cs_CZ: Pokud jste uživatelem pluginu The Events Calendar a chtěli byste větší podporu, zvažte %szakoupení PRO licence%s. Naše PRO fórum sledujeme každý den a platícím uživatelům můžeme poskytnout větší míru podpory ohledně přizpůsobení či integrace než uživatelům na webu WordPress.org.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
cs_CZ: Pokud vaše akce mají Pořadatele nebo Místa konání, importujte je prosím jako první.

en: Import CSV File
cs_CZ: Importovat CSV soubor

en: Import Instructions
cs_CZ: Instrukce pro importování

en: Import Result
cs_CZ: Výsledek importu

en: Import Type:
cs_CZ: Typ importu:

en: Import complete!
cs_CZ: Importování bylo dokončeno!

en: Include events in main blog loop
cs_CZ: Zahrnout akce do hlavního výpisu příspěvků

en: India
cs_CZ: Indie

en: Indonesia
cs_CZ: Indonésie

en: Inserted: %d
cs_CZ: Vloženo: %d

en: Install has 1 or more legacy event!
cs_CZ: Instalace obsahuje jeden nebo více Akcí starší verze!

en: Invalid field type specified
cs_CZ: Uvedený typ pole je neplatný

en: Invalid or incomplete field passed
cs_CZ: Zadáno neplatné nebo neúplné pole

en: Iran (Islamic Republic Of)
cs_CZ: Írán

en: Iraq
cs_CZ: Irák

en: Ireland
cs_CZ: Irsko

en: Israel
cs_CZ: Izrael

en: It appears that you have some old events calendar data that needs to be upgraded. Please be sure to back up your database before initiating the upgrade. This process can not be undone.
cs_CZ: Zdá se, že máte nějaké staré kalendářové data akcí, které musí být aktualizovány. Před aktualizací proveďte raději kompletní zálohu databáze. Tento proces nelze vrátit zpět.

en: Italy
cs_CZ: Itálie

en: Jamaica
cs_CZ: Jamajka

en: Japan
cs_CZ: Japonsko

en: Jordan
cs_CZ: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs_CZ: Kazachstán

en: Kenya
cs_CZ: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic Of
cs_CZ: Severní Korea

en: Korea, Republic Of
cs_CZ: Jižní Korea

en: Kuwait
cs_CZ: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs_CZ: Kyrgyzstán

en: Lao People's Democratic Republic
cs_CZ: Laos

en: Last Update
cs_CZ: Poslední aktualizace

en: Latest Version:
cs_CZ: Nejnovější verze:

en: Latvia
cs_CZ: Lotyšsko

en: Lebanon
cs_CZ: Libanon

en: Liberia
cs_CZ: Libérie

en: Libya
cs_CZ: Libye

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: License key(s) updated.
cs_CZ: Licenční klíč(e) byl aktualizován.

en: Licenses
cs_CZ: Licence

en: Liechtenstein
cs_CZ: Lichtenštejnsko

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Lithuania
cs_CZ: Litva

en: Loading Events
cs_CZ: Načítání akcí

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
cs_CZ: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, vlastní meta data, komunitní akce, prodej vstupenek a další?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
cs_CZ: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, prodeje vstupenek, veřejně přidávaných akcí, nových způsobů zobrazení a další?

en: Luxembourg
cs_CZ: Lucembursko

en: M j, Y @ G:i
cs_CZ: j.n.Y, G:i

en: Macau
cs_CZ: Macao

en: Macedonia
cs_CZ: Makedonie

en: Madagascar
cs_CZ: Madagaskar

en: Malaysia
cs_CZ: Malajsie

en: Maldives
cs_CZ: Maledivy

en: Map Settings
cs_CZ: Nastavení map

en: Marshall Islands
cs_CZ: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs_CZ: Martinik

en: Mauritania
cs_CZ: Mauritánie

en: Mauritius
cs_CZ: Mauricius

en: Merge Duplicates
cs_CZ: Sloučit duplicity

en: Mexico
cs_CZ: Mexiko

en: Micronesia, Federated States Of
cs_CZ: Mikronésie

en: Migrate Data!
cs_CZ: Migrace dat!

en: Miscellaneous Settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Missing required fields in row %d.
cs_CZ: Chybí vyžadovaná pole v řádku %d.

en: Moldova, Republic Of
cs_CZ: Moldavsko

en: Monaco
cs_CZ: Monako

en: Mongolia
cs_CZ: Mongolsko

en: Montenegro
cs_CZ: Černá Hora

en: Month
cs_CZ: Měsíc

en: Month view events per day
cs_CZ: Počet akcí na den v měsíčním přehledu

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
cs_CZ: Detailnější stylování, pokusí se převzít styly z vaší šablony.

en: More...
cs_CZ: Více...

en: Morocco
cs_CZ: Maroko

en: Mozambique
cs_CZ: Mosambik

en: My Organizers
cs_CZ: Moji Pořadatelé

en: My Venues
cs_CZ: Moje Místa konání

en: Namibia
cs_CZ: Namibie

en: Nepal
cs_CZ: Nepál

en: Netherlands
cs_CZ: Nizozemsko

en: Netherlands Antilles
cs_CZ: Nizozemské Antily

en: Network
cs_CZ: Síť webů

en: Network Settings
cs_CZ: Nastavení v síti webů

en: New Caledonia
cs_CZ: Nová Kaledonie

en: New Event
cs_CZ: Vytvořit akci

en: New Event Category Name
cs_CZ: Název nové rubriky akcí

en: New Mexico
cs_CZ: Nové Mexiko

en: New Organizer
cs_CZ: Vytvořit pořadatele

en: New Venue
cs_CZ: Vytvořit místo konání

en: New Zealand
cs_CZ: Nový Zéland

en: News and Tutorials
cs_CZ: Aktuality a návody

en: News from Modern Tribe
cs_CZ: Novinky od Modern Tribe

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next Events &raquo;
cs_CZ: Další akce &raquo;

en: Next Events <span>&raquo;</span>
cs_CZ: Další akce <span>&raquo;</span>

en: Nicaragua
cs_CZ: Nikaragua

en: Nigeria
cs_CZ: Nigérie

en: No checkbox options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky zaškrtávacího políčka

en: No description has been entered for this event.
cs_CZ: Pro tuto akci nebyl zadán žádný popis.

en: No events found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné akce

en: No events found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné akce

en: No importer defined for %s
cs_CZ: Pro %s není definovaný importer

en: No organizer found
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný pořadatel

en: No organizers found in Trash
cs_CZ: V koši nebyli nalezeni žádní pořadatelé

en: No previous events
cs_CZ: Žádné předchozí akce

en: No radio options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky přepínače

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné akce poblíž místa <strong>"%s"</strong>.

en: No saved organizer exists.
cs_CZ: Zatím nebyl uložen žádný pořadatel.

en: No saved venue exists.
cs_CZ: Zatím nebylo uloženo žádné místo.

en: No select options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky rozbalovacího seznamu

en: No upcoming events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
cs_CZ: Žádné nadcházející akce v rubrice %s. Podívejte se na nadcházející akce z této rubriky nebo si zobrazte úplný kalendář.

en: No venue found
cs_CZ: Nebylo nalezeno žádné místo konání

en: No venues found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné místa konání

en: Non-existant field validation function passed
cs_CZ: Zadána neexistující validační funkce pole

en: None of your settings were saved. Please try again.
cs_CZ: Žádné z vašich nastavení nebylo uloženo. Zkuste to prosím znovu.

en: Norfolk Island
cs_CZ: Norfolk

en: North Carolina
cs_CZ: Severní Karolína

en: North Dakota
cs_CZ: Severní Dakota

en: Northern Mariana Islands
cs_CZ: Severní Mariany

en: Norway
cs_CZ: Norsko

en: Not getting help?
cs_CZ: Nedostává se vám pomoci?

en: Number of events to show per page
cs_CZ: Počet zobrazených akcí na stránku

en: Oman
cs_CZ: Omán

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
cs_CZ: Jeden ze sloupců ve vašem CSV souboru by měl obsahovat jméno akce. Další by měl obsahovat počáteční datum akce. Ostatní pole jsou volitelná.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
cs_CZ: Jeden ze sloupců ve vašem CSV souboru by měl obsahovat jméno Pořadatele/Místa konání. Ostatní pole jsou volitelná.

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
cs_CZ: Zahrnují pouze CSS pro dosažení složitějších rozvržení prvků jako je kalendář a týdenní přehled.

en: Order #
cs_CZ: Objednávka č.

en: Order Status
cs_CZ: Stav objednávky

en: Organizer
cs_CZ: Pořadatel

en: Organizer Email
cs_CZ: Email pořadatele

en: Organizer Information
cs_CZ: Informace o pořadateli

en: Organizer Name
cs_CZ: Jméno pořadatele

en: Organizer Name:
cs_CZ: Jméno pořadatele:

en: Organizer Phone
cs_CZ: Telefon pořadatele

en: Organizer Website
cs_CZ: Web pořadatele

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
cs_CZ: Koncept Pořadatele byl uložen. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled pořadatele</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
cs_CZ: Pořadatel byl publikován. <a href="%s">Zobrazit pořadatele</a>

en: Organizer restored to revision from %s
cs_CZ: Byla obnovena verze Pořadatele %s

en: Organizer saved.
cs_CZ: Pořadatel byl uložen.

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
cs_CZ: Pořadatel bude automaticky publikován: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobrazit náhled pořadatele</a>

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
cs_CZ: Pořadatel byl odeslán ke schválení. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled pořadatele</a>

en: Organizer updated.
cs_CZ: Pořadatel byl aktualizován.

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
cs_CZ: Pořadatel byl aktualizován. <a href="%s">Zobrazit pořadatele</a>

en: Organizers
cs_CZ: Pořadatelé

en: Origin:
cs_CZ: Původ:

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
cs_CZ: Pokud jste ale dobrodružné povahy, můžete rovnou přejít do nabídky Akce a vytvořit vaši první akci.

en: Pakistan
cs_CZ: Pákistán

en: Papua New Guinea
cs_CZ: Papua-Nová Guinea

en: Parent Event Category
cs_CZ: Nadřazená rubrika akcí

en: Parent Event Category:
cs_CZ: Nadřazená rubrika akcí:

en: Past Events
cs_CZ: Uplynulé akce

en: Pennsylvania
cs_CZ: Pensylvánie

en: Perform Import
cs_CZ: Importovat

en: Philippines
cs_CZ: Filipíny

en: Phone:
cs_CZ: Telefon:

en: Pitcairn
cs_CZ: Pitcairnovy ostrovy

en: Please choose the fields that best match the columns in your CSV file.
cs_CZ: Vyberte prosím pole, která nejlépe odpovídají sloupcům ve vašem CSV souboru.

en: Poland
cs_CZ: Polsko

en: Portugal
cs_CZ: Portugalsko

en: Postal Code:
cs_CZ: PSČ:

en: Premium Add-Ons
cs_CZ: Premium doplňky

en: Prev
cs_CZ: Předchozí

en: Price:
cs_CZ: Cena:

en: Print
cs_CZ: Tisk

en: Puerto Rico
cs_CZ: Portoriko

en: Purchaser
cs_CZ: Kupující

en: Purchaser email
cs_CZ: Email kupce

en: Purchaser name
cs_CZ: Jméno kupce

en: Qatar
cs_CZ: Katar

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
cs_CZ: Máte dotazy? <a href="%s">Podívejte se na video</a>.

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
cs_CZ: Poznámky k verzi pro nastíněníí celkového obrazu o životním cyklu pluginu a kdy byly zavedeny funkce či opraveny chyby.

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Replace empty fields
cs_CZ: Nahradit prázdná pole

en: Requires:
cs_CZ: Vyžaduje:

en: Reunion
cs_CZ: Réunion

en: Right here
cs_CZ: Přímo zde

en: Romania
cs_CZ: Rumunsko

en: Russian Federation
cs_CZ: Rusko

en: Saint Kitts And Nevis
cs_CZ: Svatý Kryštof a Nevis

en: Saint Lucia
cs_CZ: Svatá Lucie

en: Saint Vincent And The Grenadines
cs_CZ: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Sao Tome And Principe
cs_CZ: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: Saudi Arabia
cs_CZ: Saúdská Arábie

en: Save this ticket
cs_CZ: Uložit vstupenku

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search Event Categories
cs_CZ: Hledat rubriky akcí

en: Search Events
cs_CZ: Hledat akce

en: Search Organizers
cs_CZ: Hledat pořadatele

en: Search Venues
cs_CZ: Hledat místa konání

en: Security Code
cs_CZ: Kontrolní kód

en: See an example of the link
cs_CZ: Prohlédněte si příklad odkazu

en: See who purchased tickets to this event
cs_CZ: Kdo si koupil vstupenky na tuto akci

en: Select a Country:
cs_CZ: Vyberte zemi:

en: Select a State:
cs_CZ: Vyberte stát:

en: Select a User:
cs_CZ: Vybrat uživatele:

en: Select an Image
cs_CZ: Zvolit obrázek

en: Select the appropriate import type.
cs_CZ: Vyberte příslušný typ importu.

en: Select...
cs_CZ: Vybrat

en: Sell using:
cs_CZ: Prodej pomocí:

en: Send the attendee list by email
cs_CZ: Poslat seznam účastníků emailem

en: Sending...
cs_CZ: Odesílání...

en: Serbia
cs_CZ: Srbsko

en: Set as ticket header
cs_CZ: Použít jako obrázek v záhlaví vstupenky

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
cs_CZ: Zadejte výchozí symbol měny pro vstupné na akci. Berte na vědomí, že tato volba a její případná změna se projeví pouze u nových akcí, ale nikoliv zpětně.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Seychelles
cs_CZ: Seychely

en: Show Google Map:
cs_CZ: Zobrazit Google mapu:

en: Show Google Maps Link:
cs_CZ: Zobrazit odkaz na Mapy Google:

en: Show The Events Calendar link
cs_CZ: Zobrazit odkaz na stránky pluginu The Events Calendar

en: Show comments
cs_CZ: Zobrazit komentáře

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
cs_CZ: Zobrazit akce spolu s ostatními příspěvky na webu. Pokud je tato volba zaškrtnuta, akce se budou také nadále zobrazovat na výchozí stránce akcí.

en: Show widget only if there are upcoming events:
cs_CZ: Zobrazit widget pouze pokud jsou nadcházející akce:

en: Show:
cs_CZ: Zobrazit:

en: Singapore
cs_CZ: Singapur

en: Single event URL slug
cs_CZ: Název v URL u jednotlivé akce

en: Skeleton Styles
cs_CZ: Základní styly

en: Skipped row numbers: %s
cs_CZ: Čísla vynechaných řádků: %s

en: Skipped: %d
cs_CZ: Vynecháno: %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
cs_CZ: Slovensko

en: Slovenia
cs_CZ: Slovinsko

en: Sold %d
cs_CZ: Prodáno %d

en: Sold %d of %d
cs_CZ: Prodáno %d z celkem %d

en: Solomon Islands
cs_CZ: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs_CZ: Somálsko

en: Sometimes it's hard to tell what's going wrong without knowing more about your system steup. For your convenience, we've put together a little report on what's cooking under the hood.
cs_CZ: Někdy je těžké říct, co je špatně bez podrobnějších informací o nastavení vašeho systému. Proto jsme sestavili malou zprávu o tom, co máte pod kapotou.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
cs_CZ: Omlouváme se, ale plugin The Events Calendar vyžaduje alespoň PHP %s. Požádejte svého poskytovatele webhostingu o přechod na novější verzi PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
cs_CZ: Omlouváme se, ale plugin The Events Calendar vyžaduje alespoň WordPress %s. Aktualizujte si prosím svůj WordPress.

en: Sorry, key validation server is not available.
cs_CZ: Omlouváme se, ale server k ověření klíče není dostupný.

en: Sorry, this key is expired.
cs_CZ: Omlouváme se, ale platnost tohoto klíče skončila.

en: Sorry, this key is not valid.
cs_CZ: Omlouváme se, ale tento klíč není platný.

en: Sorry, this key is out of installs.
cs_CZ: Omlouváme se, ale tento klíč je mimo instalaci.

en: South Africa
cs_CZ: Jihoafrická republika

en: South Carolina
cs_CZ: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs_CZ: Jižní Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
cs_CZ: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs_CZ: Španělsko

en: Sri Lanka
cs_CZ: Šrí Lanka

en: St. Helena
cs_CZ: Svatá Helena

en: St. Pierre And Miquelon
cs_CZ: Saint-Pierre a Miquelon

en: Start Date
cs_CZ: Počáteční datum

en: Start Date &amp; Time:
cs_CZ: Datum a čas zahájení:

en: Start Date / Time:
cs_CZ: Datum / čas zahájení:

en: Start sale:
cs_CZ: Začátek prodeje:

en: Start:
cs_CZ: Zahájení:

en: State or Province:
cs_CZ: Kraj:

en: Sticky in Calendar View
cs_CZ: Zvýraznit v kalendáři

en: Sudan
cs_CZ: Súdán

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support Resources To Help You Kick Ass
cs_CZ: Podpůrné zdroje informací na rozjezd

en: Suriname
cs_CZ: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
cs_CZ: Špicberky

en: Swaziland
cs_CZ: Svazijsko

en: Sweden
cs_CZ: Švédsko

en: Switzerland
cs_CZ: Švýcarsko

en: Syrian Arab Republic
cs_CZ: Sýrie

en: System Information
cs_CZ: Informace o systému

en: Tags:
cs_CZ: Štítky:

en: Taiwan
cs_CZ: Tchaj-wan (Čínská republika)

en: Tajikistan
cs_CZ: Tádžikistán

en: Tanzania, United Republic Of
cs_CZ: Tanzanie

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
cs_CZ: Přepisy šablon je třeba přemístit do správného podadresáře: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
cs_CZ: Přepisy šablon je třeba přemístit do správného podadresáře: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
cs_CZ: Dočasný soubor nebyl nalezen. Nepodařilo se uložit soubor %s.

en: Thailand
cs_CZ: Thajsko

en: The Events Calendar PRO
cs_CZ: The Events Calendar Pro

en: The Events Calendar Settings
cs_CZ: Nastavení pro The Events Calendar

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
cs_CZ[0]: Výše uvedené nastavení nebylo uloženo. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs_CZ[1]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs_CZ[2]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
cs_CZ: Výše uvedený by měl být v ideálním případě v množném čísle a tento v jednotném.<br />Vaše URL adresa pro jednotlivou Akci je: %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
cs_CZ: Symbol měny se obvykle uvádí před hodnotou. Zaškrtnutím této volby se symbol vloží za hodnotu.

en: The file went away. Please try again.
cs_CZ: Soubor není k dispozici. Zkuste to prosím znovu.

en: The following plugins are out of date: <b>%s</b>. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %sWant to pair an older version%s?
cs_CZ: Následující pluginy jsou zastaralé: <b>%s</b>. Všechny doplňky jsou závislé na pluginu The Events Calendar a nebudou fungovat správně, pokud nejsou spárovány se správnou verzí. %sChcete spárovat starší verzi%s?

en: The import statistics above have the following meaning:
cs_CZ: Výše uvedená statistika importu má následující význam:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
cs_CZ: Maximální velikost obrázku v emailu bude 580 pixelů na šířku s volnou výškou a pro mobilní zařízení bude obrázek následně zmenšen. Pokud chcete mít podporu pro "Retina" displej, použijte obrázek široký 1160 pixelů.

en: The request was sent insecurely.
cs_CZ: Požadavek byl odeslán nezabezpečený.

en: The request wasn't sent from this tab.
cs_CZ: Požadavek nebyl odeslán z tohoto panelu.

en: The slug used for building the events URL.
cs_CZ: Název v URL použitý při tvorbě URL adres Akcí.

en: There are no fields setup for this tab yet.
cs_CZ: Pro tento panel nejsou zatím nastavena žádná pole.

en: There are no upcoming events at this time.
cs_CZ: V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy pro <strong>"%s"</strong> v tomto měsíci. Zkuste hledat v dalším měsíci.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy pro <strong>"%s"</strong>.

en: There were no results found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy.

en: This event has passed.
cs_CZ: Tato akce již proběhla.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
cs_CZ: Tato akce byla vytvořena pomocí Komunitních akcí. Opravdu si přejete prodávat vstupenky na tuto akci?

en: This file has column names in the first row
cs_CZ: Soubor má v prvním řádku záhlaví sloupců

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
cs_CZ: Zde si můžete změnit veškerá globální nastavení pluginu The Events Calendar pro celou síť webů.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
cs_CZ: Tato volba není aktivní pokud je na panelu Zobrazování zaškrtnuta volba "Vypnout vyhledávací lištu akcí".

en: Ticket #
cs_CZ: Vstupenka č.

en: Ticket Description:
cs_CZ: Popis vstupenky:

en: Ticket Name:
cs_CZ: Název vstupenky:

en: Ticket Sales
cs_CZ: Prodeje vstupenek

en: Ticket Type
cs_CZ: Typ vstupenky

en: Ticket header image
cs_CZ: Obrázek v záhlaví vstupenky

en: Ticket type
cs_CZ: Typ vstupenky

en: Tickets
cs_CZ: Vstupenky

en: Tickets sold:
cs_CZ: Prodáno vstupenek:

en: Time:
cs_CZ: Čas:

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To import organizers or venues:
cs_CZ: Pro import Pořadatelů a Míst konání:

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Tribe Event Add-Ons
cs_CZ: Tribe doplňky pro akce

en: Tribe Events Styles
cs_CZ: Tribe Events styly

en: Trinidad And Tobago
cs_CZ: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
cs_CZ: Tunisko

en: Turkey
cs_CZ: Turecko

en: Turkmenistan
cs_CZ: Turkmenistán

en: Turks And Caicos Islands
cs_CZ: Turks a Caicos

en: URL:
cs_CZ: URL adresa:

en: Ukraine
cs_CZ: Ukrajina

en: Undo Check in
cs_CZ: Zrušit zaškrtnutí

en: United Arab Emirates
cs_CZ: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs_CZ: Spojené království

en: United States
cs_CZ: Spojené státy

en: United States Minor Outlying Islands
cs_CZ: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Unnamed Venue
cs_CZ: Neznámé místo konání

en: Upcoming Events
cs_CZ: Nadcházející akce

en: Update Event Category
cs_CZ: Aktualizovat rubriku akcí

en: Updated: %d
cs_CZ: Aktualizováno: %d

en: Upgrade from The Events Calendar
cs_CZ: Upgrade z pluginu The Events Calendar

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
cs_CZ: Nahrajte CSV soubor s jedním záznamem na každém řádku. První řádek může obsahovat záhlaví sloupců (zaškrtněte políčko níže).

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
cs_CZ: Nahrajte správně formátovaný CSV soubor v kódování UTF-8. Nejste si jisti, zda je váš soubor v kódování UTF-8? Ujistěte se, že jste při ukládání souboru zadali správné kódování znaků, nebo jej převeďte prostřednictvím <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>konverzního nástroje</a>.

en: Upload image for the ticket header
cs_CZ: Nahrát obrázek pro záhlaví vstupenky

en: Use Javascript to control date filtering
cs_CZ: Použít Javascript pro filtrování podle data

en: Use New Organizer
cs_CZ: Vytvořit nového pořadatele

en: Use New Venue
cs_CZ: Vytvořit nové místo konání

en: Use Saved Organizer:
cs_CZ: Použít uloženého pořadatele:

en: Use Saved Venue:
cs_CZ: Použít uložené místo konání:

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
cs_CZ: Uživatelé bezplatné verze pluginu The Events Calendar by měli posílat své dotazy na %sfórum podpory na WordPress.org%s. Přestože rádi pomůžeme identifikovat a opravit chyby, které jsou hlášeny na webu WordPress.org, před posláním příspěvku si prosím přečtěte naše %szvýrazněné vlákno očekávané podpory%s, abyste lépe pochopili naše omezení.

en: Uzbekistan
cs_CZ: Uzbekistán

en: Valid Key! Expires on %s
cs_CZ: Platný klíč! Platnost tohoto klíče skončí %s

en: Venue
cs_CZ: Místo konání

en: Venue Addres 2
cs_CZ: Adresa místa konání (2)

en: Venue Address
cs_CZ: Adresa místa konání

en: Venue City
cs_CZ: Město místa konání

en: Venue Country
cs_CZ: Země místa konání

en: Venue Information
cs_CZ: Informace o místě konání

en: Venue Name
cs_CZ: Místo konání

en: Venue Name:
cs_CZ: Místo konání:

en: Venue Phone
cs_CZ: Telefon místa konání

en: Venue State/Province
cs_CZ: Kraj místa konání

en: Venue Zip
cs_CZ: PSČ místa konání

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
cs_CZ: Koncept Místa konání byl uložen. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled místa konání</a>

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
cs_CZ: Místo konání bylo publikováno. <a href="%s">Zobrazit místo konání</a>

en: Venue restored to revision from %s
cs_CZ: Byla obnovena verze Místa konání %s

en: Venue saved.
cs_CZ: Místo konání bylo uloženo.

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
cs_CZ: Místo konání bude automaticky publikováno: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobrazit náhled místa konání</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
cs_CZ: Místo konání bylo odesláno ke schválení. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled místa konání</a>

en: Venue updated.
cs_CZ: Místo konání bylo aktualizováno.

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
cs_CZ: Místo konání bylo aktualizováno. <a href="%s">Zobrazit místo konání</a>

en: Venue:
cs_CZ: Místo konání:

en: Venues
cs_CZ: Místa konání

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Viet Nam
cs_CZ: Vietnam

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View All Add-Ons
cs_CZ: Prohlédnout všechny doplňky

en: View All Events
cs_CZ: Zobrazit všechny akce

en: View All Events in Category
cs_CZ: Zobrazit všechny akce z rubriky

en: View As
cs_CZ: Zobrazit jako

en: View Calendar
cs_CZ: Zobrazit kalendář

en: View Event
cs_CZ: Zobrazit akci

en: View Organizer
cs_CZ: Zobrazit pořadatele

en: View Venue
cs_CZ: Zobrazit místo konání

en: Virgin Islands (British)
cs_CZ: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands (U.S.)
cs_CZ: Americké Panenské ostrovy

en: Virginia
cs_CZ: Virginie

en: Wallis And Futuna Islands
cs_CZ: Wallis a Futuna

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
cs_CZ: Fórum na WordPress.org sledujeme během celého týdne kvůli přehledu o nahlášených chybách. Pokud ohlásíte legitimní chybu, kterou jsme schopni reprodukovat, my ji zaznamenáme a vydáme opravu v nadcházející verzi. Nicméně bohužel nejsme schopni poskytovat rady pro přizpůsobení nebo pomáhat při integraci s pluginy nebo šablonami třetích stran.

en: We hope our plugin is helping you out.
cs_CZ: Doufáme, že je náš plugin pro vás užitečný.

en: We were unable to process your request. Please try again.
cs_CZ: Nepodařilo se zpracovat váš požadavek. Zkuste to prosím znovu.

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
cs_CZ: Máme také stránku %sModern Tribe UserVoice%s, kde aktivně sledujeme nápady z komunity na nové funkce. Pokud po vyzkoušení pluginu a prozkoumání výše uvedených zdrojů vás napadne funkce, kterou plugin nemá a měl by mít, dejte nám vědět. Hlasujte pro stávající požadavky na nové funkce nebo přidejte své vlastní a pomozte nám tak utvářet budoucnost produktu způsobem, který nejlépe vyhovuje potřebám komunity.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
cs_CZ: Abychom mohli lépe pomoci našim uživatelům, naši stránku podpory jsme předělali úplně od základů. Vydejte se tedy na naši %sstránku podpory%s, kde najdete spoustu skvělých informačních zdrojů, včetně:

en: Website:
cs_CZ: Webová stránka:

en: Welcome to Events 2.0! This is a HUGE upgrade from 1.6.5. Please make sure you have backed up before proceeding any further. You can easily <a href="%s">revert to an old version</a> if you want to backup first. This upgrade includes two major steps, <a href="%s">migrating data</a> &amp; updating your templates as necessary. There have been significant changes to the template tags and functions. Check out our <a href="%s">walk-through on the upgrade</a> before proceeding and check out the FAQ &amp; Knowledge base from the <a href="%s">support page</a>. If you're new to The Events Calendar, you may want to review our <a href="%s">new user primer</a>.<br/><br/> You have events that need to be migrated.  Please visit the bottom of the <a href="%s">settings page</a> to perform the migration.
cs_CZ: Vítejte u Events 2.0! Jde o obrovský pokrok od verze 1.6.5. Před pokračováním dál se prosím ujistěte, že máte vytvořenu zálohu dat. Můžete se snadno <a href="%s">vrátit ke starší verzi</a>, pokud si chcete nejprve vytvořit zálohu. Tato aktualizace zahrnuje dva hlavní kroky, <a href="%s">migraci dat</a> a aktualizaci šablon podle potřeby. Došlo k významným změnám u tagů šablon a funkcí. Než budete pokračovat, podívejte se na náš <a href="%s">návod na aktualizaci</a> a pročtěte si FAQ a znalostní bázi na <a href="%s">stránce podpory</a>. Pokud teprve začínáte s pluginem The Events Calendar, můžete si přečíst naši <a href="%s">příručku nového uživatele</a>.<br/><br/> Je nutné přenést data stávajících akcí.  Migraci můžete provést ve spodní části <a href="%s">stránky s nastavením</a>.

en: Welcome to The Events Calendar! Your events calendar can be found at %s. To change the events slug, visit %sEvents -> Settings%s.
cs_CZ: Vítejte u pluginu The Events Calendar! Váš kalendář akcí naleznete na adrese %s. Název v URL pro akce můžete změnit na stránce %sAkce -> Nastavení%s.

en: West Virginia
cs_CZ: Západní Virginie

en: Western Sahara
cs_CZ: Západní Sahara

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
cs_CZ: Kdy nastane prodej vstupenek? Pokud nenastavíte začátek a konec prodeje, budou vstupenky k dispozici od této chvíle až do ukončení akce.

en: Where's my calendar?
cs_CZ: Kde najdu svůj kalendář?

en: Wordpress.org Plugin Page
cs_CZ: Oficiální stránka pluginu v adresáři WordPressu

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
cs_CZ: Písemná dokumentace má přeci jenom své limity a někdy zkrátka potřebujete pomoc od skutečné osoby. A právě zde vstupují do hry naše %sfóra podpory%s.

en: YYYY-MM-DD
cs_CZ: RRRR-MM-DD

en: Yemen
cs_CZ: Jemen

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
cs_CZ: <strong>Nelze</strong> použít stejný název v URL jako výše uvedený. Ten by měl být v ideálním případě v množném čísle a tento v jednotném.<br />Vaše URL adresa pro jednotlivou Akci vypadá takto: %s

en: You are up to date!
cs_CZ: Používáte nejnovější verzi!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
cs_CZ: Pomocí záložky &#8222;Nastavení zobrazených informací&#8220; si můžete vybrat, které sloupce chcete zobrazit. Tento výběr se projeví při výpisu, při odesílání emailem, při tisku a při exportu do CSV souboru.

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
cs_CZ: Název v URL pro stránku akcí nelze změnit, protože nemáte zapnuté používání trvalých odkazů. Vaše současná URL adresa pro stránku akcí je <a href="%s">%s</a>. Chcete-li upravit název v URL, musíte nejdříve <a href="%soptions-permalink.php">zapnout trvalé odkazy</a>.

en: You don't have permission to do that.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro tuto činnost.

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
cs_CZ: Změnili jste pravidla pro opakování této akce.  Uložením této akce zaktualizujete i všechny budoucí akce.  Pokud jste nechtěli měnit všechny akce, pak prosím obnovte tuto stránku.

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
cs_CZ: Aby váš web nebyl zdrojem pro spammery, je vhodné <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">maskovat</a> všechny emailové adresy zveřejněné na vašich stránkách.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
cs_CZ: Při aktualizaci pluginu The Events Calendar z verze starší než 3.0 se může stát, že objevíte duplicitní zaznamy u pořadatelů a míst konání. Kliknutím na toto tlačítko dojde k automatickému sloučení identických míst konání a pořadatelů.

en: You must select at least one view.
cs_CZ: Musíte vybrat alespoň jedno zobrazení.

en: You need to select a user or type a valid email address
cs_CZ: Je třeba vybrat uživatele nebo zadat platnou emailovou adresu

en: You need to upgrade!
cs_CZ: Je třeba provést aktualizaci!

en: You successfully migrated (%d) entries.
cs_CZ: Úspěšně se převedlo %d položek.

en: You've requested a non-existent tab.
cs_CZ: Požadovaný panel neexistuje.

en: Your current Events URL is %s
cs_CZ: Vaše současná URL adresa pro Akce je %s

en: Your current events URL is: %s
cs_CZ: Vaše současná URL adresa pro Akce je: %s

en: Your form had the following errors:
cs_CZ: Ve formuláři se vyskytly následující chyby:

en: Your ticket has been deleted.
cs_CZ: Vaše vstupenka byla smazána.

en: Your ticket has been saved.
cs_CZ: Vaše vstupenka byla uložena.

en: Your tickets
cs_CZ: Vaše vstupenky

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
cs_CZ: Vaše verze pluginu The Events Calendar není dostatečně aktuální s jedním z jeho doplňků. Proveďte prosím %saktualizaci.%s

en: Zambia
cs_CZ: Zambie

en: attendees
cs_CZ: ucastnici

en: category
cs_CZ: rubrika

en: month
cs_CZ: měsíc

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
cs_CZ: se jménem funkce:

[ctx: not available]
en: n/a
cs_CZ: není k dispozici

en: or
cs_CZ: nebo

en: past
cs_CZ: uplynulé

en: tag
cs_CZ: stitek

en: upcoming
cs_CZ: nadcházející

en: venue
cs_CZ: místo
